Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 593438
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασα σήμερα όπου τα πράγματα ήταν ήσυχα και ωραία. Από την παρέλαση πέρασαν αρκετά κορίτσια αλλά αυτή που μου άρεσε περισσότερο ήταν η Έφη. Τό κορίτσι είναι από την Βενεζουέλα 1.70 και κάτι, αδύνατη με άσσο για βυζο αλλά ρώγα που κόβει γυαλί και κωλαρα, μακριά μαύρα ίσια μαλλιά 2-3 τατού εδώ και εκεί. Τά αγγλικά της ελάχιστα έως καθόλου αλλά η κοπέλα μιλάει την γλώσσα του σώματος που αυτό μας ενδιαφέρει άλλωστε. Φτάνουμε στο δωμάτιο και με ρωτάει τό κορίτσι τί πρόγραμμα θα κάνουμε της λέω 1 ώρα χαμογελάει πονηρά και ετοιμάζει της πετσέτες - παντόφλες για το μπανάκι μου. Ξεκινάμε με μασάζ που το κατέχει και είναι πολύ καλή με σωστές πιέσεις όπου σου χαϊδεύει τα αρχιδια με τά νύχια της για να σέ κρατήσει σέ εγρήγορση, μου βγάζει τά λάδια με οινόπνευμα και γυρνάω όπου με σκουπίζει με μωρομάντηλο σε αρχιδια και πουτσοκεφαλο. Έρχεται επάνω μου βάζει το μαξιλάρι από τον καναπέ στην πλάτη μου και αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό και αυτιά μετά μου φέρνει τα βυζάκια της στο στόμα μου όπου τα γλύφω και πιπίλαω με μανία. Με τά προκαταρκτικά έχω πλήρης στύση το βλέπει το κορίτσι και μου λέει ότι της αρέσει πολύ ό πουτσος μου και γλύφει τά δίδυμα με μπόλικο σάλιο μαζί με κορμό αφού τα έκανε μούσκεμα ,το βάζει όλο στο στόμα της και όταν λέω όλο το εννοώ dt τρελό ένιωθα τό λαρύγγι της και η μικρή να μην σκαμπαζει τίποτα εκεί μέσα όλο πάνω κάτω, να το βγάζει και να περιποιείται τα δίδυμα πάλι. Μου βάζει σκούφο σαλιωνει το μουνακι της και αρχίζει και τρίβει το πουτσο μου με το μουνακι της και με έναν μαγικό τρόπο μπαίνω μέσα της χωρίς χέρι. Πρώτη στάσει είναι cow όπου η Έφη να γαμιεται στην αρχή με αργούς ρυθμούς και μετά σε γρήγορους, όλος μέσα της να νιώθω μήτρα και αυτή να με πλακώνει στα γλωσσόφιλα ,γυρνάει σε reverse cow όπου γαμιεται με μανία τρώει κάτι μπατσες στα κωλομερια της και την βάζω στα τέσσερα, εκεί αρχίζει ένα twerk στο πουτσο να έχει σπάσει την μέση της ,τρομερό στήσιμο όπως πρέπει, αντέχει σφυροκόπημα και αδειάζω μέσα της και η τύπισσα να μην σταματάει μέχρι να με στραγγίξει. Τό δεύτερο ημίχρονο ήταν περίπου το ίδιο αλλά ποιο έντονος σέ ρυθμούς και με περισσότερες στάσεις. Η Έφη είναι καταπληκτική και σε εμφάνιση αλλά και σε υπηρεσίες,γουστάρει αυτό που κάνει θέλει να σέ ικανοποίηση αλλά και να ικανοποιηθεί. Το κορίτσι δουλεύει δε κοροϊδεύει. Χαιρετώ Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έφη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
342
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STolis13, clonarius, petergsp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2024
Ήθελα να σε ρωτήσω για το πρόσωπο της κοπέλας. Θα το έλεγες όμορφο; Σε ρωτάω γιατί για εμένα το όμορφο πρόσωπο είναι πολύ σημαντικό.
16 Απριλίου, 2024
Ναι είναι πολύ όμορφο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2