Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 784941
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα πολυ καιρο να περασω απο το ιδρυμα λογω αλλων υποχρεωσεων,αλλα και επειδη δεν υπηρχε κατι καινουργιο να δω.
Η πληροφορια για το κοριτσι εφτασε σε μενα απο τον κυριο καθηγητη,που ειχε παει προσφατα και τον ευχαριστω και δημοσια που με ενημερωσε.
σε αυτον ανηκουν τα πρωτα ευσημα,γιατι εγω θα αργουσα να παω για τους λογους που προανεφερα.
ξερει τα γουστα μου καλα ο μπαγασας και δεν εχασε καιρο.
δεν ειχε παρει μεζε ομως ο ιδιος απο το κοριτσι,αλλα φροντισε να μπριζωσει εμενα πρωτα ο αλητηριος.Μεγάλο χαμόγελο
αλλο που δεν ηθελα ομως.Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο




νεα παρουσια λοιπον με το ονομα Μιρα.

εχει καποιες μερες στο μαγαζι,τα πρωτα δειγματα ακουγονταν θετικα και οπως ηταν φυσικο και αναμενομενο,φροντισαν ολοι οι προηγουμενοι συναδελφοι που δοκιμασαν,να μας ενημερωσουν αμεσως. Μαλακία
μην σκονταψετε παιδια,προσεχετε.


Μολδαβη,33 ετων δηλωνει με το παρουσιαστικο της να δειχνει μικροτερο ηλικιακα.
στο προσωπο μοιαζει παρα πολυ στην Ριτα για οσους την γνωριζαν και την θυμουνται.
μιλαμε ειναι ιδιες σαν αδελφες.
εχει σκινυ αδυνατο κορμι οπως μου αρεσει,ειναι κοντουλα γυρω στο 1,52-1,55max,ξανθια,καστανοξανθη καλυτερα,μακρια μαλλια,στηθος μικρο σαν εφηβικο,οποτε οι βυζολαγνοι απορριπτονται αμεσως,κωλος σπεσιαλ για τα γουστα μου και ενα φερσιμο καπως τρελλο,με την καλη εννοια παντα,καπως εξω καρδια που λεμε,ειναι πολυ διαχυτικη δηλαδη και αυθορμητη.
μοναδικο αδυνατο σημειο που ειδα,ειναι καποιο δοντακι που της λειπει και χαλαει λιγαακι την εικονα της στο προσωπο.
ειναι κατι που φτιαχνεται ευκολα βεβαια αν θελει και για μενα εχει πολυ μικρη σημασια,δεν το θεωρω τοσο σημαντικο.
εργαζεται και σε στριπ συγχρονως το κοριτσι και αυτο την βοηθαει και στον αγωνα αρκετα,μαζι βεβαια με την ευλυγισια που της δινει το μινιον κορμι της.
μολις την ειδα λοιπον κι απο κοντα,δεν ηθελα και πολυ για να την επιλεξω.


πηρα προγραμμα μιας ωρας και ανεβηκαμε μαζι στο δωματιο λοιπον για την συνεδρια μας.
να πω εδω οτι το κοριτσι δεν μιλαει καλα Ελληνικα,ουτε Αγγλικα και η συνεννοηση ηταν λιγο προβληματικη,αλλα με την καλη διαθεση και των δυο μας και κυριως της τσαχπινιας της κοπελλας, ξεπεραστηκε γρηγορα.



στο προγραμμα τωρα.

το κοριτσι οπως ειπα ειναι πολυ αυθορμητο,πολυ διαχυτικο,πολυ γελαστο και φτιαχνει ατμοσφαιρα αμεσως.
αν ειχαμε την καταλληλη μουσικη στο δωματιο θα επαιρνα και τον χορο μου κανονικα,εκει στον καναπε πρωτα.
ετσι ξεκινησε δηλαδη και μου χορεψε μπροστα μου για λιγο,για να ξεκινησουμε ομορφα.
δεν βοηθαγε ομως πολυ η μουσικη και επεσε αμεσως στην αγκαλια μου και αρχισαν τα οργανα.
φιλαει πολυ ωραια,βαζει γλωσσα,αγκαλιαζει τον παρτενερ και προπονει παιζοντας με ελαφρες κινησεις το εργαλειο απο κατω,για να παρουμε μπρος ευκολα.
σε δυο λεπτα την ειχα αρπαξει απο τον καναπε,την σηκωσα και την εβαλα ανασκελα,καθετα στο μασαζοκρεββατο και την αρχισα περιποιηση εγω.
δεκτικη στο γλυψιμο που της εκανα,ετριβε κι αυτη μαζι μου την κλειτοριδα της,βγαζοντας καποιες μικρες φωνουλες,χρησιμοποιησα και ενα-δυο δακτυλα μπροστα,πισω δεν εκανα αποπειρα και γενικως ημουν εκει αρκετη ωρα.
το κοριτσι ανα διαστηματα πιεζε το κεφαλι μου πανω της,δειχνοντας να της αρεσει.
ειχα γινει ντουρος εν τω μεταξυ.

σηκωνομαι και την βαζω να γονατισει για πιπα.
κανει αρκετα καλη πιπα.
παιρνει ολο το εργαλειο μεσα της,το κραταει αρκετα χωρις προβλημα,παιζει με τη γλωσσα,φιλαει μπαλλες,γλυφει το πουτσοκεφαλο,σαλιωνει ολη την περιοχη,προχωραει και λιγο πιο κατω και γενικως το εχει σε αρκετα καλο βαθμο.
δεν το περιμενα να καταπινει σπαθια λογω και του μινιον μεγεθους της και με εντυπωσιασε ευχαριστα.
καπου καπου στη διαρκεια του στοματικου,μιλαει λιγο και γελαει,αλλα οχι για να κλεψει.
ετσι ειναι το φερσιμο της.
της ειπα ομως με τροπο να συνεχισει την καλη δουλεια που εκανε και σταματησε αμεσως.
στο τελος τα πηρε ολα ευκολα στο στομα,τα γυρισε κανα δυο βολτες,τα αφησε να τρεξουν πανω της,τα απλωσε στο στηθος της,τα ξαναγλυφε λεγοντας ''πηρα την κρεμα μου''.
ειχε φαση η κοπελλα.



μπανακι και οι δυο,διαλειμμα για φορτιση μπαταριας,μασαζακι,χαλαρωση.
στο μασαζ μην περιμενετε τιποτα σπουδαιο με το συγκεκριμενο κοριτσι.
απλα χαλαρωση ειναι και χρονος επαναφορας για μας,για την προετοιμασια του δευτερου γυρου.
την προσπαθεια της την κανει ομως και για αυτο παιρνει τη βαση απο μενα στη βαθμολογια του μασαζ.




στο δευτερο γυρο συνεχισαμε στο μεγαλο κρεββατι.
αφου φασωθηκαμε για λιγο και ανταλλαξαμε τα γλωσσοφιλα μας,την εβαλα παλι για πιπα.
περιττο να αναφερθω παλι στο πως και τι εκανε στην πιπα.
δεν αργησα πολυ να γινω ντουρος παλι.
περασμα κρανους και την βαζω να χορεψει σε reverse cow πρωτα,κοιταζοντας τον καθρεπτη.
την γυριζω επειτα αλλιως σε κανονικη θεση cow και την μπαινοβγαζα στο καβλι μου πιανοντας την απο την μεση.
σηκωνομαι και γλωσσοφιλιομαστε και γυριζω και κατεβαινω απο το κρεββατι,οντας μεσα της.
την πηρα ετσι στα ορθια γαντζωμενη πανω μου και την πηδουσα με ενταση.
αλλωστε μονο 45-47 κιλα ειναι. πουπουλο!!!
μολις αρχισα να κουραζομαι ετσι,την βαζω ανασκελα στο μασαζοκρεββατο με τα ποδια ψηλα και την πηδουσα ετσι ορθιος εγω τωρα.
το κοριτσι ετριβε το μουνι του συμμετεχοντας και στο τελος την εχυσα στην κοιλια και βγαινοντας απο μεσα της,εκεινη απλωσε τα χυσια πανω της και πηρε μερικα στο στομα της να γλυψει,προτου παμε μαζι για μπανιο.
ειχε τελειωσει ετσι μια πολυ ωραια συνεδρια.



συνοπτικα λοιπον ηταν μια πολυ ωραια συνευρεση.
η κοπελλα ηταν πολυ συμμετοχικη,πολυ προθυμη να με ευχαριστησει,καθολου τυποποιημενη στο προγραμμα της,ειχε καλο στοματικο,φιλουσε με γλωσσα πολυ ομορφα,στο σεξ ακολουθουσε ενεργα,ειχε σωστα στησιματα και γενικοτερα πολυ καλη συμπεριφορα στο δωματιο.
η επικοινωνια ηταν λιγο προβληματικη,αλλα δεν το θεωρω τοσο σπουδαιο αυτο,οταν ολα τα αλλα εχουν παει τοσο καλα.


αυτη λοιπον ηταν η εμπειρια μου με την Μιρα.
να ευχηθω καλη συνεχεια στο κοριτσι και να την χαρουμε για οσο διαστημα αποφασισει να μεινει μαζι μας.
να ευχαριστησω για αλλη μια φορα και τον κυριο καθηγητη για το συρμα που εριξε,γιατι εγω θα αργουσα να επισκεφτω το καταστημα.

ευτυχειτε κυριοι.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
1712583149704
1712583149746
1712583149752
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.055
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rodney, Kaloeros, adventure1290 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2024
Άψογος!!
review reaction 1 petergsp
12 Απριλίου, 2024
Πολύ καλή κριτική που μαζί με τις φωτογραφίες δίνει ολοκληρωμένη εικόνα το τι θα συναντήσει κανείς.Έτσι!
review reaction 1 Hase, petergsp, professor x
12 Απριλίου, 2024
Ό τίτλος όλα τά λεφτά λέμε Χεχε!
Ή ενημέρωση προς εσένα αγαπητέ είναι τό λιγότερο που μπορούσα να κάνω.
Καπέλο
review reaction 1 Hase, old boy, baroc και 1 ακόμα μέλος
13 Απριλίου, 2024
Αντε να παρουμε και κατι καλο εκει...το χω αχτι σε αυτο το μαγαζι με αυτες τις προδιαγραφες χωρου να παρω κατι καλοο
13 Απριλίου, 2024
Ωραία κριτική όπως πάντα. Ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες.
Αλλά πολύ μέτρια κοπέλα . Δεν είναι 8. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.
Έχει πέσει το επίπεδο στο μαγαζί παρά πολύ.
review reaction 1 Hase, ZeroTolerance, Διανοούμενος
13 Απριλίου, 2024
Ωραία κριτική, την είδα κι εγώ την κοπέλα την προηγούμενη εβδομάδα. Άκρως αποτρεπτικη οδοντοστοιχία και αυτό με έκανε να μην την πάρω και να φύγω. Όταν μια κοπέλα του χώρου δεν έχει ΤΕΛΕΙΑ οδοντοστοιχία ή τουλάχιστον δεν προσπαθεί να την έχει στην καλύτερη δυνατή κατάσταση τότε κάνει περικοπές και σε άλλα θέματα υγείας πάνω της. Όταν την είδα λοιπόν δεν είχε ούτε καν μανικιούρ στα χέρια. Στα πόδια φορούσε τακούνια. Τόσα λεφτά βγάζουν. Θα έπρεπε να επενδύουν πάνω τους. Έλεος. 35 χρόνων κοπέλα και δεν είχε δόντια!!! Που πας ρε Καραμητρο;;!! Κι αν έχει κάποια πληγή στο στόμα; Πώς θα την εμπιστευτώ εγώ να βάλω το καβλι μου εκεί μέσα;; Απαράδεκτο! Φτιάξε πέντε πράγματα πάνω σου και βγες στη πιάτσα. Εγώ θα σας τα μαθαίνω όλα;;!!
review reaction 1 Kaloeros, stadeos, Rokko28 και 8 άλλα μέλη
13 Απριλίου, 2024
Κι από κοντά φαίνεται ταλαιπωρημένη...
review reaction 1 Διανοούμενος
13 Απριλίου, 2024
Αχαχαχα φαφουτα με χάλια νύχια. Κατάλαβαμε οκ. Λαμπρα
review reaction 1 Διανοούμενος
13 Απριλίου, 2024
Αυτό χρειαζόταν να το αναφέρεις ?
Είναι καλή κοπέλα. Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη.
8 με τίποτα ένα 5-6 ίσως.
review reaction 1 Διανοούμενος
14 Απριλίου, 2024
"εχει καποιες μερες στο μαγαζι,τα πρωτα δειγματα ακουγονταν θετικα και οπως ηταν φυσικο και αναμενομενο,φροντισαν ολοι οι προηγουμενοι συναδελφοι που δοκιμασαν,να μας ενημερωσουν αμεσως. Μαλακία" = Σουρ!
"στο προσωπο μοιαζει παρα πολυ στην Ριτα για οσους την γνωριζαν και την θυμουνται.
μιλαμε ειναι ιδιες σαν αδελφες" = Καλό!
"η κοπελλα ηταν πολυ συμμετοχικη,πολυ προθυμη να με ευχαριστησει" = Επίσης καλό!

Έχει αμελήσει την οδοντοστοιχία της, ούτε έχει μανικιούρ (βλ, fotos) στα χέρια, που προφανώς σημαίνει ότι τα οικονομικά της ΠΡΟΣ το παρόν δεν είναι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση.
Αυτή η κοπέλα, δεν το κρύβω, προκαλεί την συμπάθεια μου και κάτι μου λέει ότι αν την στηρίξουμε ο "βάτραχος" σύντομα θα μπορέσει να μετατραπεί σε "πριγκίπισσα"!
review reaction 1 JOSSS, Hase, ZeroTolerance
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2