Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253308
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν από μερικούς μήνες είχα επιλέξει την Νίκη στο συγκεκριμένο κατάστημα. Μια κοπέλα για την οποία δεν βλέπω να γράφονται και πολλά σε αντίθεση με τα γνωστά δυνατά χαρτιά του μαγαζιού όπως η Ντιάνα η Λένα πχ.
Είναι λογικό γιατί σαν παρουσία στο σαλόνι είναι κουμπωμενη και εμφανίζεται λίγο ντροπαλή ενώ δεν μιλάει και ελληνικά αν και όπως κατάλαβα τα καταλαβαίνει όταν τα ακούει. είναι ψιλή λίγο γεμάτη στο σώμα με ομοιόμορφο όμως γέμισμα . Έχει την τυπική φιγούρα της γυναίκας της διπλανής πόρτας που είναι παραμελημένη από τον σύζυγό αλλά φαίνεται πως κατά βάθος έχει μεγάλη ανάγκη το σεξ. Αυτό μου άρεσε σαν πρώτη εικόνα όταν την είδα και την επέλεξα και δεν με απογοήτευσε καθόλου στην πρώτη συνάντηση.
Τώρα λοιπόν με θυμήθηκε αμέσως στο σαλόνι και έσκασε μεγάλο χαμόγελο.
Στην δεύτερη συνάντηση λοιπόν ήταν πολύ καλύτερα από την πρώτη. Πιο λυμενη άνετη και με περισσότερη αυτοπεποίθηση. Μου έκανε πάρα πολύ καλό δυνατό μασάζ για μισή ώρα. Ήταν φανερό πως ήθελε να με ευχαριστήσει με κάθε τρόπο. Μετά το μασάζ μετατράπηκε σε λυσσασμένη γάτα. Μου έκανε κίνηση πρώτη με γλωσσιφιλα βαθειά και όρμηξε στο όρος το οποίο κατάπιε στην κυριολεξία. Το κοίταζε με θαυμασμό του μίλαγε το περιποιήθηκε με παθοςμ γλείψιμο δέχθηκε με μεγάλη ευχαρίστηση και υγραιηκε σε τέτοιο βαθμό που στο σεξ μετά με τόσα υγρά δεν ένιωθα καθόλου αντίσταση στο πέος. Στο τέλος έβγαλα το προφυλακτικό βξσολωδα στο καναπέ και σλη Νίκη ανέλαβε πάλι να με τελειώσεις με το στόμα. Τελείωσα στο στόμα της.
Στη συνέχεια κάναμε μπάνιο μαζί όπου με σκούπισε και ήμουν καινούργιος .
Είναι μια γυναίκα που σου δίνεται ειδικά όταν σε γνωρίσει και νοιώσει άνετα . Εννοείται θα υπάρξει νέα επανάληψη
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νικη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
635
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, mutsodringo, Hase και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2024
Πάλι στη μια ώρα είναι μια πιστολιά, σωστά?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1