Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786427
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ούτε η πρώτη και σίγουρα όχι η τελευταία συνάντηση με την Ειρήνη λοιπόν!! Τα τελευταία δύο χρόνια μαζί με μαρίνα από Σ40-42 είναι η στανταρ επιλογές όταν οι καύλες βαράμε κόκκινο και θέλω να περάσω καλά με μια έμπειρη γυναίκα!! Ειρήνη μια 45 άρα που έχει περάσει πολλά χέρια και η εμπειρία της είναι σε άλλο επίπεδο! Η γυναίκα γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται στον πελάτη σε σχέση με κάτι άλλες εκεί μέσα. Ψηλη γύρω στο 1.75 με τακούνια ξέφευγει, ωραίο σώμα τουμπανες ψεύτικες βυζάρες ωραίο κωλαρακι και φάτσα τσοντε από αυτές που βλέπεις στο δρόμο και φαντάζεσαι να σου παίρνουν πίπα. Συνήθως ζητάω να βρισκόμαστε στα κάτω δωμάτια του ισογείου -υπογειου γτβδεν γουστάρω να ακούω τα κουδούνια πόρτες να ανοίγουν συνεχώς!!! Ξεκίνησε με μασαζακι που της ζήτησα να μου κάνει μόνο στον μώλο μου και αφού με πέρασε με λάδια στην ευρύτερη περιοχή ξεκίνησε να πασπατευει τους λαδομεννους όρχεις μου και να μου χαϊδεύει την τρύπα μου.Απευθειας η στιση μου είχε κορυφωθεί γύρισα και της τον έδωσα στο στόμα που μετά από ένα έντονο mouth fuck ,εγλειψα τις τρυπουλες της.Στξν συνέχεια την ανέβασα πάνω και λόγω τους ύψους της δεν κουμπανταρεται εύκολα τα έδωσα όλα σε cowgirl όπου κατέθεσα μέσα της ιδρωμενος με λιγοστές ανάσες καθώς για ένα 5 λεπτο έπαιζα στα κόκκινα.Με έστειλε για ντουζ και μετά από κάνα 5 λεπτο που της ζήτησα να δαχτυλωνεται επέστρεψα δυναμικά με φορεσμα σκουφιου και την τοποθέτησα μπροστά στον καθρέφτη και ξεκίνησα doggy.Η κοπέλα φώναζε πλ έντονα και έχυσε δύο φορές μου είπε. Κοντευα ξανά να τελειώσω και την πήρα ιεροποστολικα σαν να έχω την σύντροφό μου και κατεθεσα με ένταση μέσα φωνάζοντας!!! Στην συνέχεια χαιρετηθηκαμε και της έδωσα υπόσχεση για άμεση επανάληψη.Να γαματε καλά!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
756
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, john8, gpikasso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού