Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 783190
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθές το απόγευμα πήγα στο γνωστό κατάστημα της οδού Στουρνάρη . Με υποδέχθηκε η Ζάνα περάσαμε στο σαλόνι μου προσέφερε καφέ και μου πρότεινε την Πάολα . Η Πάολα είναι μία Μολδαβή γύρω στα 1.70 με ένα καθαρό και όμορφο πρόσωπο , ωραία μάτια , σγουρό μαλλί ,εξαιρετικά ωραίο σώμα , κορμί σφικτό και γυμνασμένο . Φορούσε ένα εφαρμοστό μίνι φόρεμα που τόνιζε το σώμα της . Με οδήγησε στο δωμάτιο λέγοντας μου ετοιμάσου και έρχομαι , έκανα ντουζάκι ετοιμάσθηκα και περίμενα την κοπέλλα . Η Πάολα ήλθε στο δωμάτιο εβγαλε το φορεμά της έμεινε με το λευκό στριγκ της αποκαλύπτοντας ένα όμορφο στήθος με δύο υπέροχες ρώγες που σε προκαλούν να τις γλύψεις , Τότε μου είπε ξάπλωσε μην κάνεις τίποτα και απολάμβανε ! Ξεκίνησε ένα εξαιρετικό μασάζ με αργές κινήσεις , σωστή πίεση όπου χρειαζόταν που στο τέλος έγινε αισθησιακό . Γύρισμα ανάσκελα , γλωσσόφιλα φούλ , ξεκίνησε μία απολαυστική πίπα για όσκαρ . Την έγλυψα με την σειρά μου απολαμβάνοντας το πεντακάθαρο μουνάκι της . Σέξ στο μασαζοκρέββατο με την Πάολα από επάνω μου και τελείωμα στο στενό μουνάκι της . Μπάνιο με την Πάολα για να φύγουν τα λάδια σκούπισμα με την πετσέτα από την ίδια φιλάκια στην πόρτα και ανανέωση του ραντεβού για την επόμενη φορά .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Milfomaniac, amjik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2024
Πολυ πολυ ενδιαφερον!!!
05 Απριλίου, 2024
Ερώτηση, εμένα που πήγα με ρώτησε αν πήγα πρώτη φορά και της λεω
Μου λεει το πρόγραμμα περιέχει μασάζ
Της απαντάω, ότι διάβασα στο ίντερνετ ότι γίνεται σεξ
Και μου λεει λάθος διαβασατε
Τι έπρεπε να κάνω;
06 Απριλίου, 2024
@Th98

Δηλ. τελικά σου έκανε μόνο μασάζ; Έτσι όπως το περιγράφεις σε έκλεψε κανονικότατα.
06 Απριλίου, 2024
Σεξομαγαζο ειναι...αλλα αυτο εννοειται..δεν ανακοινωνεται στο σαλονι...γι αυτο του ειπαν μονο μασαζ..τι απορουσε..αφου δεν εχει διαβασει σχετικα με το μαγαζι και δει απο κριτικες κλπ..οτι εκει γινεται σεξ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4