Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592676
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη πανε μηνες παντως..Επελεξα απ τις κοπελες τη Νανσυ μιας και ειχε δυνατες κριτικες, απο εμφανιση ωραια γυναικα περι τα 40 την εκοψα, επιβλητικη μακρυ μαυρο μαλλι,εκφραστικο προσωπο με ωραια χειλη, καλο σωμα σαν συνολο. Εβγαζε την αυτοπεποιθηση του καλου επαγγελματια σε αυτο που κανει με ωραια αυρα! Απο μασαζ αρχικα μπρουμυτα πολυ καλο με ωραιες πιεσεις παντου κρατησε πολυ ωρα κατεβηκε και..χαμηλα..ασχοληθηκε ιδιαιτερα και ομολογω πως μου αρεσε..με γυρισε ανασκελα..μου κανε και καποια εγκωμια..χε χε..νομιζω πως λιγο υπερεβαλε..αλλα μ εφτιαξε..Πιπα καλη οχι ανεπαναληπτη..οκ με προφυλαξη, μετα με καβαλησε με καλη συμμετοχη, που σκαλωσε η ολη φαση μετα?? Αλλες στασεις εμενα τουλαχιστον στο μασαζοκρεβατο..δε με βολευουν..γλιστραω..επισης..βαζοντας το ενα ποδι κατω και το αλλο πανω στο μασαζοκρεβατο..πρεπει να κανω ακροβατικα...για να φτασω..ε μου πεφτει το μασαζοκρεβατο ψηλο..τι να κανουμε..να κανω σεξ στηριζομενος στις μυτες των ποδιων μου..δε γινοταν...μονη λυση να συνεχισουμε στο στρωμα-κρεβατι που χε παραδιπλα..να το παω κι εγω σωστα...ομως προς εκπληξη μου ενω το ειδε και η ιδια πως το μασαζοκρεβατο δε με βολευε...μου ειπε πως δε γινεται να παμε εκει γιατι ειναι για...αλλο σκοπο, και τι κριμα που δε βολευομαι..και τετοια...ε...αυτο ηταν μου κοπηκε κι η ορεξη...ουτε που τελειωσα, χαιρετηθηκαμε ομορφα κι ευγενικα...κι αυτα...Ενταξει σκαλωσε ετσι σε μενα η φαση..δε θελω να γραψω κατι αρνητικο γιατι ολοι εχετε γραψει τα καλυτερα...ομως να τ αφηνα κι ασχολιαστο δε γινοταν...οσο αφορα το στρωμα-κρεβατι...διπλα εχω κανει εκει μ αλλες κοπελες του μαγαζιου διχως να μου φερουν αντιρρηση...μου το προτειναν κιολας!!!Κι ετσι λοιπον την αφησα τη Νανσυ για την επομενη...
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.616
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wtfgtp, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού