Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442591
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και είμαι οπαδός του καλού μασάζ και το θέλω σε αυτά τα μαγαζιά στην συγκεκριμένη περίπτωση υπερίσχυσε η γοητεία της Ινας στο σαλόνι και την επέλεξα γνωρίζοντας ότι το μασάζ θα είναι σε δεύτερη μοίρα.
Είναι από τις γυναίκες που όλο και πιο σπάνια συναντάς σε μασάζ. Μέτριο ανάστημα αλλά φοβερό κορμί όπως μου αρέσει. Έχω υποψίες από το σωματότυπο και το όλο στήσιμο της πως είναι πρώην σωληνοκοριτσο (στριπ).
Έχει φοβερό κωλαρακι μακριά μαύρα μαλλιά και μιλά αγγλικά. Ελληνικά όχι. Φαίνεται ψημένη και άνετη.
Μασάζ το προσπάθησε για αρκετή ώρα . Δεν το κάνει αγγαρεία απλά είναι περισσότερο ένα καυλωτικο όμορφο χάδι από τα χεράκια μιας ημίγυμνης ωραίας γυναίκας το οποίο είναι οκ για εμένα.
Στο μεγάλο πρόγραμμα συμπεριλαμβάνεται και στοματικό άνευ ελαστικου προφυλσκτηρα πολύ υψηλών προδιαγραφών . Όπως είπα στήνεται φοβερά γιατί έχει κορμάρα ειδικά στα 4 είναι θάνατος. Στα 4 διέκρινα και μια ομορφή κωλοτρυπιδα ελαφρώς δουλεμενη στην οποία έβαλα δάχτυλο.
Γενικά χάδι και καλό σεξ με μια ωραία σέξι γυναίκα. Συνέδρια πολύ ικανοποιητική
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ίννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
632
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, Yatoputso, Διανοούμενος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2024
Αμ κατάλαβα καλά στοματικό χωρίς κ 1 πιστόλι στα 100 /h ???
22 Μαρτίου, 2024
Καλο φαινεται..ενδιαφερον!
24 Μαρτίου, 2024
Αν ειναι τετοιο κορμι οκκ κ με καλο σερβις χαλαλι κι ας κοστισει κατι παραπανω..θα δοκιμασουμε κ θα δουμε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3