Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782341
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημερα σας λατρεμενοι μου κυριοι΄΄
Ή πάνσοφος ρήση ......Κάλλιον το προλαμβάνειν παρά τό θεραπεύειν......... άπευθύνεται σέ συνετούς & φρόνιμους άνθρώπους άρεταί αί όποίαι άποδομούνται άνεπιστρεπτί ένώπιον έκπάγλου ώραιότητος θηλέων..κατ έμέ λοιπόν έκείνο που περισσότερο μέμφεται στήν διαφορετικοτητά μου είναι περισσότερο το άναιτιολόγητο της ηδονής.. ή ασέλγεια στην ήδονή ή αναζήτηση τής ηδονής παρά ο άντρικός έρωτας & έτσι είχα πάντα στήν σκέψη μου ώς πυξίδα ότι ώσαν έραστής της ομορφιάς ότι νιώθω έρωτα για κάθε πλάσμα έξαιρετικό & με υπέροχα φυσικά χαρίσματα χωρίς να μέ σταματάει καμιά διαφορά φυλετικού χαρακτήρα..........
Ετσι λοιπόν δέν θά έκφράσω τόν έρωτά μου για τόν Γανυμήδη άλλά θά άκολουθήσω χνάρι για νά βρεθώ στη λεωφόρο της άκολασίας & της πληρωμένης ηδονής....
Στουρναρη 29 1ος όροφος
.... προσπαθόντας νά ξεφύγω άπο τήν διακαή μου επιθυμία να μη χρωστώ στο αντικείμενο των πόθων μου παρά μόνο στον έρωτά του....
Ντριν ντριν κάποιος κύριος εξήλθε εύχήθηκαν καλό κατευόδιον....εισήλθα στον οίκον μέ τήν έκπληξην τής κυρίας Ζάνας....
Η δεςποινις Λία ; εδώ εδώ παρ όλο πού μεγαλώνουμε ή κορασίς Λία παραμένει άκλόνητα όμορφη πού μέ τά ίεροεπισκοπικά κουνήματα προκαλεί άνατάσεις τών αίμοφόρων αγγείων....
Είσοδος στό δωμάτιο γιά φρεσκάρισμα & πρί προλάβω νά κάνω κάτι μπαίνει φουριόζα ή κορασίς ... θα φρεσκαρισθύμε μαζί .. ερε γλέντια.
Δέν θυμάμαι πόση ώρα έμεινα άναμεσα στα ύπέροχα πόδια της άλλά τό μόνο πού θυμάμαι νά λέη ...... μωρό μου μήν σταματήσης σε παρακαλώ θά σε χύσω & ξαφνικα χάθηκα.... επανήλθα στό πάτωμα...Οι βόστρυχοι αυτής έρεβώδεις μέλανες τά ώτα αύτής ροδαλά τρυφερά 7 αί παρειαί ροδίζουσαι& με πανέμορφο χαμόγελο & ένα σώμα πού μολις τό βλέπης (άναρωτιέσαι άν μπορείς νά καταφέρης νά τό γαμμμμμμησης)...
Αρχίσαμε με γλωσσόφιλα & γλειψίματα έκατέρωθεν.
Κάποια στιγμή τη γύρισα άνάσκελα & της άνοιξα τις ποδάρες να άπολαύσω το θέαμα στο μουνί της... δεν άντεξα & έπεσα με τα μούτρα στο γλείψιμο έγλειφα όπου έβρισκα σε κατάσταση τρέλας τη γύριζα άπό δώ & από εκεί την έβαλα να καθίσει πάνω στο κεφάλι μου και την έγλειφα άνάσκελα στήν κωλοτρυπίδα,ενώ αυτή με κοιτούσε άφ ύψηλού .......
Στήθηκε στα τέσσερα &τη πήρα για μερικά δευτερόλεπτα από πίσω αλλά δεν άντεχα στο θέαμα γιατί θα κατέθετα σιγα σιγά τόνους σπέρμα.......
Λατρεμένοι μου φίλοι έχει απίστευτη θέα από πίσω τη γύρισα γρήγορα άνάσκελα & την πήρα ιεραποστολικά & ξέφρενα ενώ κρατούσα τα πόδια της στο κεφάλι...& τελείωσα λυτρωτικά...
Εχει πολύ καλή συμπεριφορά είναι γυναικάρα που γεμίζει το κρεβάτι & έχει αρκετά ύπέροχο στήθος πού όταν κουνιέται νομίζης ότι ταξιδευης μέ καταμαράν......
Είναι must, τό κορίτσι είναι ένας θηλυκός δαίμονας έχει φοβερή όρεξη…& απίστευτη ένεργητικότητα.......
Συγνώμη έάν γίνομαι λυρικός...αλλά σήμερα ήταν μια άλλη αίσθηση......
Φεύγοντας είχα ακόμα τη γεύση άπό τα χείλη της στα δικά μου....& ένιωθα μια γαλήνη που σχεδόν άγγιζε την εύτυχία........
Ενα ομορφο άπογευμα μέ ενα όμορφο κορίτσι έλαβε τελος !!!
Τά σέβη μου .........
Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2024
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.298
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, tarifas pirea, koumanidas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2024
"Το έζησα" όπως το περιέγραψες αγαπητέ amjik .

Βλέπεις όταν το ασυνείδητο έχει κοινά σημεία αναφοράς με κάποιο αντίστοιχό του και μη ανταγωνισιμό, εισπράττει ότι του χρειάζεται .

Οψόμεθα Καπέλο
review reaction 1 Johnny Red2, amjik
14 Μαρτίου, 2024
Ξέρετε Κ. πρύτανη ότι η λέξη Οψομεθα έχει ρίζες από την εποχήν της δολοφονίας του Ιουλίου Καίσαρα ??
Φεύ.
review reaction 1 Johnny Red2, Ιζνογκουντ
14 Μαρτίου, 2024
αντε ρε γατακι ...ευγε .ακολουθεις πιστα τα βηματα μου
Λια και ξερο ψωμί λεμε !!!
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, amjik
14 Μαρτίου, 2024
Ευγε........ νέε μου.
review reaction 1 Johnny Red2, Ιζνογκουντ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4