Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 602357
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη βδομάδα που μας πέρασε έγινε γνωριμία με την Τζέσικα που είναι 23 χρονών από την Κολομβία, με όμορφα μαύρα μαλλιά και στρόγγυλο εξωτικό πρόσωπο.

Σοκολατάκι επειδή είναι νεαρής ηλικίας και υγείας επειδή έχει αρκετά σκούρα επιδερμίδα και επειδή θα σκουπίσει πρώτα επιμελώς την διπλομπανιαρισμένη ευαίσθητη περιοχή μου με μωρομάντηλα, πριν να επιδοθεί στην ΑΚΑ πίπα!

Βυζάκι Νο 1, αλλά με ρόγα Νο 3 - ζωηρή, με μοντελέ, σφιχτό και λεπτό - ευκίνητο σώμα και ύψος κανονικό θα έλεγα!

Λίγο μασαζάκι, έτσι για να χαλαρώσω, όχι κάτι το ιδιαίτερο και μικρής διάρκειας.

Πίπα φιλότιμη με αρκετή περιποίηση των @@@, με προοπτική ίσως για CIM, (αν θα έπεφτε το έξτρα 20ρικο, αν κατάλαβα καλά), πράγμα το οποίο όμως δεν με απασχόλησε καθόλου.

Το 69 της αρέσει και συμμετέχει με κραυγούλες και αισθησιακές κινήσεις.

Φιλάκια δίνει και παίρνει, πλην όμως όχι γλωσσόφιλα.

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό και στη συνέχεια στα 4, όπου όλα καλά και δεν κλέβει, αλλά και εγώ την  ίδια ώρα δεν ήμουν πολύ επιθετικός, λόγω του νεαρού της ηλικίας της!

Αματούρι, αλλά με καλές προοπτικές θα έλεγα.

Θα ήθελα να την δω πάλι, αλλά τουλάχιστον μετά από ένα μήνα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Φεβ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
2.118
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, petergsp, Atroxistos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
Πάει νά γίνει κανόνας μου φαίνεται στα μωρομαντηλα στα φιλάκια αλλά όχι γλωσσοφιλα, στό τελειωτικό στό στόμα.
Money Mouth
review reaction 1 review reaction 5 maradona7, baroc, anavATIous
11 Μαρτίου, 2024
Προς : professor x. Θέλω να ελπίζω στις καλές προοπτικές, αλλά ο χρόνος θα δείξει.
review reaction 1 professor x
12 Μαρτίου, 2024
Καλο ειναι αυτο με τα μωρομαντηλα..καθαριοτητα το παν...και μετα γινονται οι πιο απολαυστικες καθαρες πιπες!?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3