Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592801
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα απο Νιρβανα, ειχα καιρο...4 κοπελες διαθεσιμες βικτωρια εφη παμελα εφη..μου αρεσε πολυ η βικτωρια και τη διαλεξα! Ομορφη στο προσωπο ομορφο σωμα ωραιο στηθος καποια τατου χαμηλα στη κοιλιτσα και ομορφα οπισθια..ευγενικη πολυ! Ξεκινησαμε με μασαζ καλο..σε πλατη ποδια..και..κωλο..με χαιδεψε σε επιμαχα σημεια κι απαγορευμενα..ανασκελα μετα με χαιδεματα στα " αα"..στοματικο βαθυ αργο καλο αλλα λιγο μικρης διαρκειας, μετα με καβαλησε..ωραιο cow girl με ενταση..με ανεβασε πολυ (και δε το περιμενα..) μετα μασαζ...παλι ακομη καλυτερο σε ποδια πλατη αυχενα..και..φυσικα εκανα και 2ο γυρο..ξεκινωντας τωρα με σεξ πισωκολλητο στο κρεβατι διπλα βλεποντας το..movie..στο καθρεπτη..ηρθε 2η καταθεση..και ακολουθησε παλι χαλαρωτικο μασαζ στο μασαζοκρεβατο..μετα με φυγαδεψε..διακριτικα..δινοντας της κι ενα γρηγορο φιλακι πριν την εξοδο! Ετσι αποχαιρετησα αυτο το ομορφο χσμογελαστο κοριτσι..που μου φανηκε καπως διστακτικο στην αρχη..αλλα μετα μου εβγαλε καυλα μπολικη..she is pretty& sexy together! Εννοειται θα τη ξαναδω! Kisses
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.618
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, tarifas pirea, Atroxistos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2024
Ωραία κοπέλα αν και μάλλον χλιαρή στο παιχνίδι, όμως για το στήθος ίσως θα άξιζε να πούμε ότι είναι φτιαγμένο και με πολύ έντονες ουλές από τις ρώγες προς τη βάση του. Σίγουρα σε κάποιους θα αρέσει και σε άλλους όχι Ματάκι
review reaction 1 Hase
10 Μαρτίου, 2024
Στην αρχη ναι εβγαζε μια επιφυκαξη..κατα τη διαρκεια ομως αυτο αλλαξε..στο κομματι του σεξ ειδικα ηταν πολυ καλα! Τις ουλες δε τις πολυπροσεξα..ισως λογω του χαμηλου φωτισμου στο δωματιο...αν ειχες περασει παλια μαζι της να ταν τοτε πιο εντονες.
review reaction 1 Johnstef
28 Μαρτίου, 2024
Με 80€, 2 καταθέσεις! : αν αυτό ισχύει, ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
29 Μαρτίου, 2024
Δε το διευκρινισα...ολοκληρωσα το πρωτο 45λεπτο με 80 και ζητησα απ τη κοπελα μετα να ξαναρθει για 2ο γυρο(η κοπελα ειχε ολη τη διαθεση ακομη και στα 80 για 2 γυρους! )αλλα περασε ο χρονος κaι της ζητησα εγω να κατσουμε ακομη μιση ωρα, εκει εγινε η 2η καταθεση και φυσικα πληρωσα το αναλογο αντιτιμο( 50 επιπλεον)
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4