Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 237295
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλλαγη απ το συνηθες στεκι μου το sensuality spa...στο lelas!! Παλαιος χωρος σαν παλιο αρχοντικο που καποτε υπηρξε στουντιο.. Επελεξα την Ηλεκτρα λογω ωραιου κορμιου και κριτικων. Ξεκινησαμε με ωραια λαγνα σεξυ χαιδεματα, γλειψιμο στις βυζαρες της τις τελειες..ωραια φιλια σε λαιμο στηθος με τα ωραια της σαρκωδη χειλη..πιπα καλη βαθεια αρχικα στα ορθια και μετα ξαπλα στπ μαζαζοκρεβατο...τα παντα μου εγλειψε..κι κομη πιο χαμηλα..μετα σεξ στο καναπε 2 στασεις πισωκολλητο και μετα εγω απο πανω με το ενα ποδι της πατωμα το αλλο να το κρατω ψηλα..και καταθεση..μετα ακολουθησε ωραιο μασαζ σε ολο το σωμα μου με κορυφωση στα πελματα κ ποδια που το απολαυσα...Ακολουθησε με προτροπη της πιπα ξανα..γλυψιματα αφθονα στο δωμα μου και τελειωμα με ελευθερο στοματικο... Πολυ καυλωτικη συναντηση, σιγουρα αξιζει επαναληπτικη...Το μονο ο χωρος..θελει μια ανακαινιση...αλλα οκ..την ουσια κοιταμε!! Οποιος γουσταρει γυναικα ωραια με πλουσια προσοντα που να συνδυαζει και συνολο ωραιο οπισθια κλπ..και καλο σεξ η Ηλεκτρα ειναι ο,τι πρεπει!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.657
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 casadi, tenten956, tarifas pirea και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2024
Εξαιρετική η Ηλέκτρα στη συμμετοχή της!

Ψηφίζω Ηλέκτρα
review reaction 1 Hase
05 Μαρτίου, 2024
Μόνο αυτή άξιζει εκεί μέσα! Έχει σωματοτυπο μοντέλου....Την είχα πάρει 2 φορες πριν κανένα χρόνο πριν βάλει στήθος αλλά ήταν πολύ εντυπωσιακη και με 2αρι τωρα θα είναι ακομη πιο ρουκέτα!!! Τότε έπαιζε μπάλα με nickname Viktoria......
review reaction 1 Hase
06 Μαρτίου, 2024
Μου ελυσες και την απορια ποια ηταν η Viktoria..!!
review reaction 1 Arxontas tou skotous
23 Μαρτίου, 2024
Πσντως 1ος οροφος στο λελας τα σπαει..καλυτερα τα δωματια απο πανω!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4