Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215296
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας βάλει στο μάτι την Άντζελα μέσα στη βδομάδα που είχα περάσει από το κατάστημα αλλά μου γλίτωσε στο τσακ λόγω ότι είχε πελάτη επέστρεψα το Σάββατο και ολοκλήρωσα τι έργο
Δύο στα δύο λοιπόν στο κατάστημα.
Μετά την Βανέσσα που είχα τεσταρει πρόσφατα και πέρασα πολύ καλά το ίδιο συνέβη και με την εταιργ Ρωσίδα του καταστήματος την Άντζελα.
Είναι μια γυναίκα κοντά στα 40 με το κλασικό σλαβικό πρόσωπο σχετικά ψιλή με καλό σώμα τριάρι βυζί καστανό μαλλί.
Πάρα πολύ ομηλιτικη με καλά ελληνικά
Πρόγραμμα μιας ώρας σχεδόν με το μισό χρόνο και βάλε να κάνει πολύ καλό δυνατό μασάζ.. στο μασάζ είναι δυνατή και επιμελής έχοντας και δυνατά χέρια.
Στη συνέχεια μεταφέρθηκαν Ε στον καναπέ όπου ανταλλάχθηκαν εκατέρωθεν στοματικές λαγνειες στις γενετικές περιοχές(sic) . Καθαρό μιυνσκι όμορφο . Στη συνέχεια στα 4 η Άντζελα να πιάνει την κεφαλιά του καναπέ και εγώ όρθιος από πίσω να σπρώχνω με δύναμη και αυτή να δίνει τον ρυθμο. Έφαγε και τις ελαφρές ξύλιες στα κωλομερια κασινοταν ερχόταν το τέλος έβγαλα προφυλακτήρα την γύρισα να καθίσει στο καναπέ και μου ρουφήξει τα σπερματοζωάρια μέχρι τέλους.
Δυνατή εμπειρία
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού