Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253440
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα τα τόσα διθυραμβικά για Ντιάνα θεώρησα ότι σαν ενεργός πολίτης επρεπε να έχω αποψη......
Σερβις το αυτοκίνητο, ξηρά τροφή για δυο μερες και αναχώρηση για Αιγάλεω σιτυ.....
Μαγαζι προσεγμένο και πορτοκαλί απ εξω να μην το χάνει κανεις....
Το στυλ των εργαζομένων είναι μαλλον μαυρο σούπερ μινι να φαίνονται τα μακρυά ομορφα ποδια της Ρωσικής φυλής. Μόνο η κυρια επι της υποδοχής ηταν ντυμένη με μακρύ και πολυ προσεγμένη. Στο θέμα μας.....
Η Ντιάνα είναι μια γυναίκα ψιλή, στεγνή, ξανθιά πολυ καθαρη και περιποιημένη η οποία εχει φιλοσοφήσει τα της δουλειάς και των υπηρεσιών και ξερει τι να προσφέρει στο 80αρι...
Όπως ειπε συνάδελφος κάποτε θα σηκώνονταν τα πλακάκια όταν περνούσε, όταν ηρθε στην Ελλάδα πριν 17 χρονια, τώρα ο πανδαμάτωρ χρόνος εχει αφήσει το στίγμα του αλλα λόγω του στεγνού κορμιού χωρίς κυτταρίτιδα και αλλα παχακια δεν το πολυ προσεχεις.
Εχει διαθεση να προσφέρει καλές υπηρεσιες και την ικανότητα και εμπειρία να δημιουργεί πολυ καλο κλίμα.
Το κομμάτι του σεξ είναι δυνατο και σχετικά γρηγορο (εμένα στο α μέρος με καθάρισε σε 12 λεπτα) με πολλές λεκτικές παρεμβάσεις που μαλλον την κρατάνε σε ρυθμό και λίγο υπερβολικές αντιδράσεις. Τίποτα κακό αλλα ολα είναι καθαρο pse style όποτε σκεφτείτε το. Το στοματικο είναι κορυφαίο, μέσα στα δυο, τρία της αγοράς. Κορυφαίο και το μασαζ με λεπτομέρεια και σωστές πιέσεις και με προγραμμα. Το δεύτερο μέρος επισης δυνατο και γρηγορο χωρίς να κλέβει.
Το μαγαζι εχει σφουγγάρι σφραγισμένο μιας χρήσης (πετσέτα όχι αλλα αυτο δεν είναι πάντα κακό...). Εντυπωση ότι διαθέτει στοματικο διάλυμα και ποτηράκια μιας χρήσης.
Η ευγένεια ξεχειλίζει....
Μια αξιόλογη παρουσία τελικά, εμένα δεν μου παει το pse, αλλα σε όσους αρέσει και δεν τους χαλάει η απόσταση είναι μια χαρα.....πολυ καλή και η σχέση υπηρεσιών τιμής.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, SEXTYPHOON, Hase και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2024
Ναντια η Ντιανα?? Δυο διαφορετικες γυναικες ειναι?? Γιατι στο μαγαζι αυτο παιζει σε ονομα κοπελας μονο "Ντιανα"
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1