Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215315
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν συναγωνιστές είχα την ευκαιρία να περάσω απρόσμενα καλά με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Και εξηγούμαι
Έχοντας καιρό να περάσω από το κατάστημα διαπίστωσα με το που μπήκα ελλειμα κορασίδων...που πήγαν οι καλές εποχές με 6 και εφτά κοπέλες?????
Μόνο δύο κοπέλες ήταν στο μαγαζί δυστυχώς. Μαγαζί με 7 δωμάτια αν δεν κάνω λάθος και μόνο δύο κορίτσια..
Την Γιάννα και την Βανεσσα.
Η Βανέσσα ήταν πιο πολύ στα γούστα μου και την επέλεξα.
Μελαχρινή γύρω στα 40 με καλό σώμα και ωραία οπίσθια. Με τρίο ανάστημα Ρωσίδα με κάπως καζακικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο.
Είχα ώρα στη διάθεσή μου και πήρα μεγάλο πρόγραμμα των 80 ευρώ .
Ντουζιέρα στο δωμάτιο και καναπές επίσης δίπλα. Είσοδος Βανεσσας και έναρξη μασαζοθεραπειας. Πάρα πολύ καλό μασάζ αθλητικό δυνατό. Βάλσαμο ισιωσε και καλμάρει το κορμάκι μου .η κοπέλα πρέπει να έχει πολλά χρόνια εμπειρία στο τρίψιμο. Σχεδόν θεραπευτικό μασάζ για 40 λεπτά . Στο μεταξύ όσο η Βανέσσα έτριβε και επειδή τα δωμάτια χωρίζονται με ψευδοτοιχιο άκουγα την Γιάννα να βοηγκαει στο διπλανό δωμάτιο καθώς κάποιος συναγωνιστής έδινε τον δικό του αγώνα.
Έχοντας χαλαρώσει πλήρως από το άψογο μασάζ της Βανεσσας και έχοντας κουβεντιάζει αρκετά καθότι μιλάει πολύ καλά ελληνικά και σαν ωραίο τυπσκι που είναι θέλει κουβεντκυλσ και της αρέσει και το χιούμορ περάσαμε στο δεύτερο μέρος
Στοματικό άνευ ελαστικού σε όλη την περιοχή χωρίς χέρια αρκετά γλωσσιφιλα δεκτική και με το παραπάνω σε γλυψιμο δικό μου κσιδυι στάσεις με καλύτερη τι πισοκωλητο στο οποίο αυτή γουστάρει και δίνει τον Ρυθμό .
Πολύ καλό και τιμιοτστο πακέτο η κυρία και μπράβο της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, tenten956, Hase και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού