Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 40 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 101727
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μα εχω μπλεξει με τις μαγισσες εκει μεσα...Με τραβαει κι αυτη η Celin σα μαγνητης...Ντυμενη αυτη νοσοκομα κι εγω γιατρος..ε..μετα χαμος..γλωσσοφιλα..κυλισμα κορμια μας με ζεστο λαδι..κι η καυλα στο κοκκινο...στοματικο τελειο...την καταεγλειψα κι εγω...ασχοληθηκε μ ολο μου το κορμι..παντου ομως..( τελευταια πολλες γουσταρουν τα οπισθια μου..χε χε..)ακολουθησαν 2 στασεις..και τελειωμα με στοματικο..κι απ την ενταση..τα σπασαμε ολα..ακομη και το πορσελανικο μπολ με το λαδι..κομματια εγινε..σκονη και θρυψαλλα! Ισως και να σπασαν τα μαγια..ισως και το αντιθετο...κι εγω ακομη και τωρα να αναρωτιεμαι ποια ειναι η πιο μαγισσα εκει μεσα...παντως Celin...με εστειλες κουκλα!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2024
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Celin
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.742
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tarifas pirea, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2024
Κι επειδη λυσσαξατε..αντε ν αλλαξω το δεκα και να βαλω στην εμφανιση ενα επτα, οχι παρακατω! Στα υπολοιπα 9-10, για να μη μου την λετε πως παραπληροφορω...αφου οι βαθμοι και τα νουμερα ειναι τοσο σημαντικα για σας ...κι οχι να μοιραζεστε τις ομορφες στιγμες κ εμπειριες που καποιος σας μετεφερε. Ο καθενας ζει την εμπειρια του..δε σημαινει οτι μια δικη μου εμπειρια πως θα ειναι αναλογη με τη δικη σας..η' οτι πρεπει να στηριχτειτε σε δικη μου κριτικη για να επιλεξετε κοπελα.
review reaction 1 Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1