Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 67 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 195436
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την κριτική αυτή την χρωστάω στην Ρούλα, εδώ και δύο χρόνια.
Έχω βάλει μια μέρα του Μάρτη του 2022 γιατι δεν είμαι σίγουρος για την ημέρα. Ήταν όμως Μάρτης του '22, όταν πρωτογνωρισα τον χώρο της Άννας.
Η Ρουλα ήταν η πρώτη μου εμπειρία στον συγκεκριμένο χώρο και υπήρξε τόσο καλή που με έκανε να ξαναπάω για να γνωρίσω μια μια όλες της κοπέλες οι οποίες ήταν σταθερές παρουσίες.
Έτσι ο χώρος αυτός έγινε στανταράκι μου χαρίζοντας μου υπέροχες στιγμές με όλες τις κοπέλες σε διπλές και τρίδιπλες συνεδρίες.
Η Ρουλα έχει ένα παιχνιδιάρικο προσωπάκι και ένα καταπληκτικό κορμί! Ξέρει να στήνεται και να κουνιέται όπως καμία και έχει ολοκληρωμενες γνώσεις μασάζ.
Είναι πολύ ερωτική και απογειώνει το ανδρικό κορμί αφού πρώτα το χαλαρώσει από την ένταση και την κούραση.
Το στοματικό της είναι ακριβώς όπως το μασάζ της και μπορεί να σε φτάσει στα όρια!
Και τέλος στην ερωτική πράξη δίνεται μέχρι την τελική έκρηξη.
Ήταν, όπως προείπα, η πρώτη μου εμπειρία στο Diamond Spa, αλλά όχι η τελευταία.
Ήταν μεγάλη αμέλεια από μέρους μου να έχω πάει με όλες τις κοπέλες, να έχω γράψει για όλες κριτική και να μην έχω γράψει για την Ρουλα που μου πήρε την "παρθενιά" και ήταν η αιτία να ξαναπάω και να γνωρίσω όλες τις κοπέλες.
Ελπίζω, έστω και αργά, να επανόρθωσα Ρουλάκι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.085
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dcfuck, tarifas pirea, john8 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
φίλε εμενα οταν την πηρα αδιαφορη αλλα δε το λεω για να σε κρινω γουστσ ειναι αυτα
18 Απριλίου, 2024
Χμ..την ειχα παρει κι εγω καλο σωμα οκ..περιποιητικη..αλλα κι εμενα δε μου κανε τοσο το κλικ για επαναληψη..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2