Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 607768
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήρθε και για μένα το πλήρωμα του χρόνου να πάρω την θρυλική Πάολα
Δεν είχα καταφέρει ποτέ να την πετύχω ελεύθερη και είχα την ατυχία να την πετύχω τώρα που έβαλε αυτά τα απαίσια βυζιά, καταστρέφοντας ένα όμορφο νεανικό στήθος. (Έχω καταλήξει ότι αυτού του είδους οι επεμβάσεις στα χείλια και στο στήθος είναι κάποιου είδους πάθηση που χρήζει ψυχαναλυτικής διερεύνησης).
Βέβαια η κοπέλα έχει προσωπάρα! Έδωσα το παράβολο στην ευγενέστατη Τζώρτζια και εισήλθα στο δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα και μετά από λίγο ήρθε η Πάολα. Ξεκινήσαμε με μασάζ που αν και δεν το κατέχει, το προσπαθεί και μάλιστα για αρκετή ώρα. Χοντρικά πρέπει να εξάντλησε το τέταρτο. Ήταν πιο πολύ χάδια ασύνδετα μεταξύ τους, πότε πάνω πότε κάτω, μια στο πόδι μια στο σβέρκο, μια στην πλάτη. Χαλάρωσα κάπως δεν λέω αλλά μασάζ δεν ήταν. Επίσης δεν είχε κάποιον αισθησιασμό. Δεν ξέρεις που δεν ξέρεις να κάνεις μασάζ, κάνε τουλάχιστον κάνα ανεβαστικό χάδι να γίνει ατμόσφαιρα. Στη συνέχεια γυρίσαμε ανάσκελα και με ρώτησε αν θέλω πίπα με ή χωρίς. Επέλεξα με σκουφάκι. Εκεί διαπίστωσα πως επεδίωκε να με τελειώσει έτσι χωρίς να έχουμε πολλά πολλά. Φιλιά γιοκ, μου μόστραρε τα νέα βυζιά αλλά ούτε φαν του πλαστικού είμαι ούτε με δελέασαν να τα αγγιξω. Κιλοτάκι δεν αφαίρεσε, με σήκωσε έκατσε στο κρεββάτι και συνέχισε με πίπα ενώ εγω ήμουν όρθιος. Δεν πίεσα για σεξ γιατί δεν είναι ο τύπος να πιέζω καταστάσεις, δεν ξέρω τι θέματα έχει ο κάθε άνθρωπος και το σέβομαι. Το σίγουρο είναι ότι δεν είχε διάθεση να προσωρήσουμες οπότε τελειώσα έτσι χαζεύοντας το όμορφο πρόσωπό της. Εν κατακλείδι εμένα δεν μου βγήκε με την Πάολα, και θεωρώ ότι δεν άξιζε το 60άρι. Ίσως να μην υπήρξε χημεία, ίσως να ήταν σε κακή μέρα. Επίσης αποφάσισα πως λατίνες τέρμα για μένα. Δεν μου έχει βγει ποτέ σε καλό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, anavATIous, Johnny Red2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2024
Ελπίζω ναταν παροδικό και να μην πήγε και αυτή στην μετριότητα .
review reaction 1 petergsp, professor x
13 Φεβρουαρίου, 2024
Από ότι διαβάζω ή κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τό πώς ήταν όταν ήρθε από υπηρεσίες καί εμφάνιση.
Έπρεπε νά την είχες δεί στο πρώτο καί δεύτερο τουρ τής.
review reaction 1 black crow, petergsp, anavATIous και 1 ακόμα μέλος
13 Φεβρουαρίου, 2024
Προς: professor x
Κυρίως στο πρώτο τουρ της, θα έλεγα!
review reaction 1 black crow, professor x
13 Φεβρουαρίου, 2024
Λατινες ολες φολες. απο εκει αξιζουν Νανσυ παμελα στελα αδριανα,με σχετικα καλο μασαζ
13 Φεβρουαρίου, 2024
Φαντάζομαι ότι θα ήταν ευδιάθετη στο σαλόνι και σε πλάνεψε. Φυσικά οι έπαινοι και οι αλαλαγμοί που γράφουν αρκετοί εδω μέσα, έπρεπε να σε προϊδεάσουν αρνητικά. Εγώ δεν τα λαμβάνω υπόψιν αυτα• το αντίθετο: είμαι κουμπωμένος.
Κερδισε ξεκουραστα η μανταμίτσα το μεροκάματο. Θα μπορουσες να πάς σε 3 εργαζόμενες στη Φυλής, αλλά δεν εχουμε μαντικές ικανότητες. Θα δεις συντομα υμνωδίες για χάρης. Όπερ έδει δείξαι.
Καπέλο
review reaction 1 review reaction 3 Johnstef, black crow
14 Φεβρουαρίου, 2024
Άλλη κοπέλα περιγράφει ο συνάδελφος σε σχέση με αυτή που ξέραμε.
Κρίμα, και χάρηκα τόσο όταν διάβασα ότι επέστρεψε Λύπη
review reaction 1 professor x, black crow
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6