Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786295
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κλεισιμο ραντεβου με Αντζελα αν και δεν την ειχα ξαναδει ποτέ,ειχα διαβασει οτι ειναι στα κυβικα που μου αρεσουν,μικρη,αδυνατη και ομορφη
Ενας μικρος χαμος οταν πηγα στο μαγαζι,η κα Σοφια απελπισμενη οπως δεν την εχω ξαναδει,η κατασταση δυστυχως εκει με ξενερωνει ολο και πιο πολυ.

Η Αντζελα ειναι πολυ ομορφη παρουσια,χωρις χαλαροτητα σε κοιλια ή βυζια(1,5-2)οπως ειχε γραφτει στο ξεκινημα της,εχει και 2-3 τατουαζ που οριακα δεν τα θεωρεις υπερβολικα
Η συμπεριφορα της ειναι ευγενικη στο ραντεβου αλλα και κρυα ταυτοχρονα,αν και δεν ειμαι του μπλα μπλα αυτη το εχει τερματισει

Στον πρωτο γυρο ειχαμε αρκετη ωρα φιλια στο στομα,μου πηρε πιπα χωρις καποτα,δεν ειναι μεγαλο ατου της και κινειται στο ιδιο μοτιβο αλλα σε σχεση με τα σχολια που εχω διαβασει ηταν καπως καλυτερη,τελειωσα ετσι μετα απο 5-6 λεπτα

Μετα μασαζ για κανα 10λεπτο,απλα υποφερτο

Δευτερος γυρος την εγλυψα παντου,ειναι πεντακαθαρη και εχει ωραιο δερμα,καποτα και 3 στασεις,σε ολο αυτο το διαστημα μου ζηταγε να ελαττωσω ρυθμο παροτι το πηγαινα στο ρελαντι ξεροντας οτι δεν ειναι για πολλα,εβγαλα την καποτα,δεν εκανε καμια κινηση ουτε καν να μου τον παιξει η ιδια και απλα ξαπλωσε διπλα και περιμενε να τον παιξω,ξενερωσα και αλλο και το ληξαμε χωρις να τελειωσω.

Ωραια νεαρη παρουσια,αλλα δυσκολο να την ξαναεπαιρνα
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.266
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, xagnostos2006, tarifas pirea και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού