Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 34 10
Μασατζίδικα 111491
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στον γνωστό οίκο μετά από αρκετό καιρό . Ο χώρος καθαρός και οικογενιακός όπως πάντα . Μου άνοιξε την πόρτα η Μιλλιάνα και με οδήγησε στο σαλόνι . Μου προσέφερε αναψυκτικό και μου εξήγησε ότι εκείνη την ημέρα ήσαν μόνο δύο κοπέλλες αυτή και η Έλενα . Προτίμησα αυτή τη φορά την Μιλλιάνα . Η Μιλλιάνα είναι μία Ρωσίδα από την Μόσχα , είναι ξανθιά με κοντό μαλλί φορούσε ένα σκούρο φόρεμα που τόνιζε το σώμα της . Μιλήσαμε λίγο , το σόσιαλ το κατέχει , και με οδήγησε στο δωμάτιο . Έκανα ντουζάκι ετοιμάσθηκα και περίμενα την κοπέλλα . Η Μιλλιάνα ήλθε στο δωμάτιο με ένα κόκκινο δικτυωτό κορμάκι απο όπου ξεχύλιζαν οι τεράστιες βυζάρες της και με μαύρες γόβες . Ο αγώνας ξεκίνησε με ένα αργό επαγγελματικό μασάζ αποτον αυχένα μέχρι τα πόδια . Το δεύτερο μέρος άρχισε με χάδια και γλωσσόφυλα και συνεχίστηκε με μία αργή ακάποτη απολαυστική πίπα και γλύψιμο στα μπαλάκια και την γύρω περιοχή . Την ξάπλωσα στον καναπέ και αρχισα ένα ατέλειωτο γλυφομούνι στο καθαρό μουνάκι της . Σεξ στη συνέχεια στον καναπέ με κατάθεση στις τεράστιες βυζάρες της . Ντουζ στη συνέχεια για να φύγουν τα λάδια και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη φορά .
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μιλιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tarifas pirea, Johnny Red2, ekkrhktikos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2024
Koπελες?????στα ποσα? στα δευτερα ηντα?Money MouthMoney Mouth
review reaction 1 baroc
08 Φεβρουαρίου, 2024
Xμμ.. Επομένως αυξηση - από τα επί σεiρά (πάρα ) πολλών ετών 50e _ στα 60 e ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2