Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 68 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 198124
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημ/νία ενδεικτική. Από τότε που το μεγάλο αστέρι του Ν. Κόσμου χαθηκε σε άγνωστους ουρανούς, (οι μύστες γνωρίζουν ! Γερο-μύστης ) έχασα την μετα-προπροπονητική μου ανακούφιση. Νάναι καλά όμως μαγαζί της Κυρίας Αννας που εργάζεται η Αθηνά, η οποία πλεον θα γίνει το στανταράκι μου. Η κοπέλα δεν συστήνεται μόνο για νταρντανολάγνους. αλλα γι όλους του ταλαιπωρημενους μυς! Ειχα και μια ευχάριστη έκπληξη καθως όχι μόνο έχει χασει κιλά αλλά και το δουλέυει για νά καταουν καλά επανω της. Οπως έχω ξαναγράψει η ποιότητα του μασσάζ της ειναι εξαιρετική. (Εχει τελειώσει σχολή μου είπε) Ειναι πραγματική θεραπεύτρια και όχι απλά ενας τίτλος και όπως ξέρουν οι μύστες οι καλές μασσέρ είναι λίγες στην πιάτσα. Η χειροπρακτική της αξιζει να υμνηθει από ομηρικό ποιητή εξ ου και ο τίτλος Ναι!
Στον αγώνα όταν ανοίξει η αγκαλιά της νομιζεις ότι είσαι με οτ κορίτσι σου. Καλά να περνάτε! Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
844
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, limpero40, speedius και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2024
Για το μασάζ προσθέτω ότι η τεχνική της είναι πραγματικά τονωτική και επαγγελματική σε σύγκριση με άλλες κορασίδες στο ίδιο ή και σε άλλα μαγαζιά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1