Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253460
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κριτική για παλαιότερο ραντεβού με την κοπέλα. Δε θα επεκταθώ στα του χώρου, έχει ήδη αναφερθεί πόσο ωραίος και καθαρός είναι.
Επιλογή της Λένας λοιπόν. Ουκρανή, κοκκινομάλλα με κορμάρα. Άλογο η γυναίκα. Ηλικία γύρω στα 47-48 την έκανα, ίσως και λίγο παραπάνω. Το κορμί της πάντως είναι καλύτερο απο 25αρας. Κωλαρα σφιχτή, βυζι δυνατό, 2,5αρι στητό με ρωγα που σου γεμίζει το στόμα. Μουνακι ξυρισμενο και πεντακάθαρο. Μοσχομυριζε γενικά ολόκληρη. Πολύ όμορφο πρόσωπο επίσης και ματαρες πράσινες που στην πίπα σε κοιτάνε και αρρωσταίνεις. Ωραίο τυπακι, χαμογελαστή, χαλαρή και ομιλιτική όσο πρέπει. Μετά το καθιερωμένο ντους, ξαπλώνω για μασάζ. Η κοπέλα νομίζω το κατέχει και με το παραπάνω. Μου θυμίζει κάπως το μασάζ της Στεφανίας. Ξεκινάει απο τα δάχτυλα στα πόδια μέχρι το κεφάλι. Έντονο μασαζ, περνάει και χαϊδεύει αρκετά συχνά και αρχιδια, κωλο και την πίσω εξοδο. Έχει μέχρι και βεντούζες που όπως είπε είναι δικές της και τις χρησιμοποιεί μόνο εκείνη στους πελατες της. Πολύ ωραια σαν αίσθηση οταν τις περνάει στη πλάτη. Δεν κατάλαβα για πότε πέρασε η ώρα μέχρι που μου λέει να γυρίσω. Είμαι ηδη τέρμα ερεθισμένος και αφού μου περάσει προφυλακτικό μου κάνει μια γλειψιματαρα, ξέχασα το όνομα μου. Συνέχεια πάνω στο μασαζοκρεββατο σε cowgirl. Η αίσθηση μεσα της από τις πιο στενές που έχω δοκιμάσει στον αγοραίο έρωτα. Αλλαγή σε όρθια στάση με εκεινη να ακουμπάει στο μασαζοκρεββατο. Ολοκλήρωση μέσα της και εσύ τελειωσε μια δυνατή ώρα. Όσοι επιλέγετε τη συγκεκριμένη κοπέλα, προτιμήστε το πρόγραμμα μιας ώρας, να το ευχαριστηθείτε περισσότερο.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λένα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dinossaraek
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
452
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, xagnostos2006, baroc και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2024
Συμφωνω..ωραια η εμπειρια και η δικη μου με τη Λενα..απ τις καλες επιλογες στα μασατζιδικα.
review reaction 1 erethis72, ZeroTolerance, dinossaraek
27 Ιανουαρίου, 2024
Γυναικάρα . Βασικά γουστάρει τη φάση για αυτό περνάει καλά ο πελάτης.
review reaction 1 dinossaraek
28 Ιανουαρίου, 2024
Έχει όλο το πακέτο νομίζω. Εμφάνιση, μασαζ, καθαριότητα, εμπειρία, διάθεση...
Φαντάσου πως θα ήταν δεκαπέντε χρόνια μικρότερη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3