Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 40 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 101932
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτοβλεποντας τη Celin στο διαδρομο του μαγαζιου ενω περνουσα με αλλη κοπελα με καρφωσε με το υπεροχο σεξυ βλεμμα της...ετσι λοιπον αποφασισα να την επιλεξω για την επομενη φορα που θα ερχομουν! Οπως κι εγινε...ημουν σιγουρος οτι αυτο το πολλα υποσχομενο βλεμμα σουπερ καυλωτικο θα μου χαριζε τις μεγιστες συγκινησεις μες στο δωματιο...Υπεροχη μεσα στο δωματιο λοιπον..φανταστικο μασαζ σουπερ χαλαρωτικο σε ολο μου το σωμα με σεξυ γλυκια κουβεντουλα ταυτοχρονα..προσπαθουσε να με μαθει..να διαβασει τις καυλες μου..λεπτο προς λεπτο που περνουσε τις διαβαζε λοιπον και απολαμβανα κι εγω...με γυρισε ανασκελα..με ξεκινησε body to body...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..να χανεσαι στις υπεροχες βυζαρες της...να χανομαι στα τρελα γλωσσοφιλα της...και να λεω τι εχανα τοσο καιρο που δε τη διαλεγα...ωραιο σωμα ζουμερο..με οπισθια σεξυ γεματα..να πιανεις και να μη χορταινεις...Μετα πλουσια χαδια ωραιο στοματικο εναλλαξ με παιχνιδια δαγκωματακια και γλυψιματα στο κορμι μου...και ακολουθως τελειο σεξ σε ωραιες στασεις...ειδικα η σταση ψαλιδι που μου προτεινε ηταν ολα τα λεφτα...και διδακτικη η Celin λοιπον! Γενικα στο μασατζιδικο αυτο βρισκεις ωραιες γκομενες..αλλα αυτη ξεχωριζει...σαν το κυριο πιατο του μαγαζιου..Η γυναικα αυτη θελει σεβασμο, καθαριοτητα τυπο σωστο εξηγημενο και πραγματικα αν τα δει αυτα στον αλλο ανταποδιδει τα μεγιστα προσφεροντας χωρις κανενα ψεγαδι χωρις κανενα στημενο επαγγελματισμο τα μεγιστα για να περασει κανεις καλα και ομορφα και σεξυ και λαγνα και τα παντα ολα...και να φυγεις γεματος με πλατυ χαμογελο! Εγω αυτο πηρα απο τη Celin, κατι που ουτε αγοραζεται αλλα ουτε και πληρωνεται! Εν κατακλειδι: Σουπερ σεξυ η Celin κι οποιος αντεξει!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2024
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Celin
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.745
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eteros_ego, dcfuck, Yatoputso και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού