Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 53 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 148147
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χρόνια πολλά σε όλους
Αμίρα λοιπόν ...
Να ξεκινήσω λέγοντας ότι αν και Πειραιώτης πιο πολύ επισκέπτομαι το Nirvana...μάλλον από συνήθεια,την Αμιρά την είχα δει στα post και μου άρεσε πολύ το αθώα πρόστυχο προσωπάκι της έτσι αποφάσισα να κλείσω κατ ευθείαν ραντεβού χωρίς να δω τα υπόλοιπα κορίτσια.
Ο χώρος όχι και τόσο καλός για τα γούστα μου... εμφανής φθορές στα έπιπλα και ελαφρά με αίσθηση παραμελημένου, όμως καθαρός και τακτοποιημένος...νομίζω ότι χρειάζεται πλέον μια ανακαίνιση εφ όσων τα άλλα δύο καταστήματα της αλυσίδας είναι πολύ ανώτερα ως χώροι.
Το κορίτσι τώρα από κοντά είναι ακόμη πιο γλυκό...εφ όσον δεν με είχε δει λόγω του ότι πήγα λίγο νωρίτερα και ήταν σε προηγούμενη συνεδρία, είχε μια αρχική αμηχανία που όμως προσπάθησα να ξεπεράσουμε με τα λίγα Ισπανίκα που μου έμαθε το Duolingo για τις ανάγκες συνεννόησης με τα κορίτσια της Λαρισας.
Αφού ξεπεράστηκαν τα αρχικά ψιλοπροβληματακια και είχα κάνει και το φρεσκαρισματακι μου έρχεται ξανά το κορίτσι με άλλον αέρα φροσκομπανιαρισμενο και μυρωδάτο,ρωτάει για μασάζ και φυσικά το αρνούμαι αφού είχα μια ώρα μπροστά μου, εκεί ψιλοκωλωσα,ορμάει πάνω μου κι αρχίζει τα γλωσοφιλα μέχρι να πάρω ανάσα ήμουν ήδη έτοιμος,αφαιρεί το ρομπακι εργασίας και μένει με ένα διχτυωτο κορμάκι, τρελαίνομαι για τα διχτυωτα, και πετάει μπροστά μου αυτό το πληθωρικό στήθος που περίμενα,βελούδινο και αφράτο με απίστευτες ρώγες που αντιδρούν άμεσα,πέφτω με τα μούτρα στο χάιδεμα και γλείψιμο του στήθους της όσο εκείνη με χάιδευε...κι εκεί που κουνιέται και με καυλώνει περισσότερο φεύγει και πάει να πάρει το λάδι όπου έριξε πάνω στο πληθωρικό στήθος της και το δικό μου πούτσο...αρχίζει μια Ισπανική άλλο πράγμα και όπως πηδάω τα βυζιά της λύσσα καύλα τον παίρνει στο στόμα ακα σε μια πίπα.... διαστημική....τι να κάνω ο δόλιος τη διακόπτω γιατί ήθελα οπωσδήποτε να πηδήξω αυτό το καυλάκι ...ρε έγινε το κάτσε καλά καλύτερα....έχοντας τα μισά μου χρόνια προσπάθησα να το τραβήξω όσο μπορούσα για το ευχαριστηθω...δεν αρνήθηκε τίποτα κι έδειχνε να το ευχαριστείται ψιθυρίζοντας κάτι σπανιολικα που δεν καταλάβαινα αλλά καυλώνα περισσότερο...κι εκεί που την παίρνω πισοκωλητο με το ένα της πόδι πάνω στο μασαζοκρεβατο κάνει την κίνηση ματ....μαζεύει τα μακριά μαύρα μαλλιά της κοτσίδα και μου τα δείνει στο χέρι για να της τα τραβήξω πίσω...αυτό ήταν ακούμπησε τα χέρια στο μασαζοκρεβατο αφήνοντας το στήθος της να χτυπιέται στο Ρυθμό μου σήκωσε ψιλά το κεφάλι τεντονωνοντας σαν τόξο τη μέση και δίνοντας μου πιο ψιλά τον απίστευτο κωλο της να τον μπατσιζω...πόσο να αντέξω ο άνθρωπος να καλπαζω πάνω σ' αυτή τη λύσσα καύλα φοραδιτσα, δεν άργησα να τελειώσω μέσα της όπου και κατάκοποι και οι δύο καθίσαμε αρκετή ώρα αγκαλιά στο καναπεδοκρεβατο μέχρι να βρούμε ξανά ανάσα...ντουζακι μετά από λίγο και μετά μασάζ που μου ξανά πρότεινε η Αμιρά..θεωρώ αρκετά καλό για τα μέτρα τέτοιου μαγαζιού και ξανά απ' την αρχή για δεύτερο γύρο...ελπίζω να μην κούρασα κι εύχομαι καλή χρονιά σε όλους με υγεία ,καύλες και χαρές
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Amira
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
198
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cursed, Ωρίων, xronakis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού