Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 238802
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια καλά και όμορφα.
Ελπίζω το 2024 να έχει θετικές καταστάσεις ς & λιγότερες αρνητικές καταστάσεις.

Πρώτη συνάντηση με τη συγκεκριμένη κοπέλα. Εντυπωσιακή παρουσία.
Ύψος περίπου 1,66 - 1,68cm.
Κοριτσαρος!! Ωραίο κορμί.
Μασάζ 5 διότι δεν την άφησα για μασάζ & δεν ήθελα να ρίξω το Μ.Ο, μου αρέσει εγώ να κάνω μασάζ στη κάθε κοπέλα.
Αν & ερασιτέχνης τα καταφέρνω καλά.
Δεν μου έχει πει κάποιος -α μέχρι τώρα κάτι που να μην αρέσει.
Ξεκίνησα λοιπόν να κάνω εγώ μασάζ έδειχνε να το απολαμβάνει. Αριστερά της, δεξιά της η θέσεις μου & έπρεπε να πάω στη κορυφή του μασαζ-κρεβατιου για να πιάσω όλο το κορμί κατά μήκος.
Με το που ξεκίνησα από τη κορυφή του κρεβατιού ξεκινάει να επεξεργάζεται & να χαϊδεύει το πέος & ξεκινάει μια υγρή πίπα. ανεβαίνει πιο ψηλά για να έχει καλύτερη θέση & ξεκίνησε να αφοσιώνεται στο στοματικό, με διευκόλυνε να μπορώ να πιάνω καλύτερα τα οπίσθια της & μέχρι κάποιο σημείο τα πόδια της.
Δηλώνω, σκέτη απόλαυση ήταν!!
Οι παλάμες μου καθώς γυαλιζαν με το λάδι, γλιστρούσε επάνω σε κάθε σημείο του κορμιού της.
Μετά από λίγο άλλαξα θέση για να κάνω μασάζ στα πόδια της & να αφοσιωθώ εγώ στο υπέροχο καλοσχηματισμένο αιδείο της. Υπέροχο με ουδέτερη οσμή - δεν είχε κάτι το αρνητικό ως οσμή. Το απόλαυσα αρκετά & με στοργή.
Στην αρχή επέλεξα το πρόγραμμα των €50 σε μισάωρο πρόγραμμα αλλά στη πορεία το έκανα 45 min + €20.
Είχε αρκετή ζέστη το δωμάτιο δεν μείωσα το κλιματιστικό στη πορεία με αποτέλεσμα να με κουράσει & να μου μειώσει τη στύση.
Δεν ήταν βιαστική, έδειχνε να το απολαμβάνει & να θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη της.
Γλύψιμο @@διων δεν κάνει ιδιαίτερο.
Υπήρχε μια στάση πάνω στο μασαζ-κρεβατο αλλά επειδή η στύση δεν επανέρχονταν η ολοκλήρωση έγινε με στοματικό χωρίς προφυλακτικό.
Τα χείλια της βέβαια είναι βελτιωμένα με Botox, " της πάει" επίσης & τα στήθη της έχουν πάρει την επέμβαση τους όσο θα έπρεπε, όχι με υπερβολές.

Έμεινα ικανοποιημένος θα τη ξαναδώ & θα πειραματιστω περισσότερο.

Καλά να περνάτε & οι κοπέλες είναι εκεί για να μας δίνουν χαρά & για να δίνουμε χαρά!

Τα χρήματα των περισσότερων δεν είναι για πέταμα ούτε για να γινόμαστε σπόνσορες, βγαίνουν δύσκολα για κάποιους & πρέπει εκεί που τα δίνουμε να έχει & για εμάς θετικό αντίκτυπο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.507
Πόντοι:
5.345
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, Hase, giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού