Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782614
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινή επίσκεψη. Παρέλασαν μπροστά μου 5-6 κορίτσια. Η πρώτη που είδα η Πάολα. Γύρω στο 1,65, σγουρό μαλλί, εξαιρετικά ωραίο σώμα.Δεν χρειαζόταν να δω και τις υπόλοιπες αλλά επειδή μου αρέσουν οι παρελάσεις άφησα το έργο να ολοκληρωθεί. Περάσαμε στο δωμάτιο και εκεί θυμήθηκε ότι έχουμε βρεθεί ξανά. Κορμί εξαιρετικό! Σφιχτό και γυμνασμένο. Βυζί 2αρι με υπέροχες ρώγες σκληρές που ανταποκρινόταν στο γλύψιμο. Πρόσωπο κατά την άποψη μου όμορφο. Μασάζ εξαιρετικό, σωστή πίεση παντού και κατόπιν έγινε πολύ αισθησιακό. Γλωσσόφιλα φούλ. Γύρισμα ανάσκελα και με περιποιήθηκε με μια πολύ ωραία πίπα οπότε και τελείωσα την πρώτη φορά. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε σχεδόν αμέσως. Πίπα και μετά ήρθε από πάνω στο κρεβάτι. Μουνάκι στενό. Η μόνη ένσταση ότι δεν τον έπαιρνε όλον μέσα. Τελείωσα για δεύτερη φορά πάλι με πίπα μιας και ήταν εξαιρετική! Κυριολεκτικά μου έφτιαξε όλη την υπόλοιπη μέρα! Η επόμενη επίσκεψη θα είναι αποκλειστικά για αυτή!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.255
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 aoratos33_2, gandrian, maradona7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού