Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785507
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο αγαπημένο ευαγές ίδρυμα ανήμερα της επετείου της εξέγερσης του Πολυτεχνείου καθώς ήμουνξανά εκεί (μετά από χρόνια) για τις εορταστικές εκδηλώσεις , όπου και έφαγα πόρτα καθώς ήταν κλειστό. Αποφασισμένος να μην αφήσω τη πρωτεύουσα χωρίς να αποδώσω τις δέουσες τιμές και στα δύο Ιδρύματα τις καρδιάς μου επισκέφτηκα ξανά τη επομένη ημέρα. Με υποδέχτηκε η Ζάννα, με ρώτησε αν θα πιω κάτι και φώναξε τα κορίτσια. Από μπροστά μου παρέλασαν (με σειρά θυμικού) Μόνικα, Βερόνικα, Άννα, Αλίκη, και κάποιες άλλες που μου διαφεύγουν. Επέλεξα την Άννα για μια ώρα. Πέρασμα στο δωμάτιο, ντουζάκι και έπειτα αναμονή.. περίμενα περίπου 10' να έρθει καθώς όπως με ενημέρωσε σκάσανε ξένοι πελάτες και έπρεπε να κάνει τις συννενοήσεις στα αγγλικά καθώς μονο αυτή τα μιλάει (wtf?). Επίσης με ενημέρωσε ότι τρια χρόνια τώρα κλείνουν ανήμερα τις Επετείου λόγω επεισοδίων. Κακώς για εμένα καθώς δεν κουνήθηκε φύλλο όλο το τριήμερο. Στα του αγώνα μασαζάκι καλό, πίπα πολύ καλή και γαμησάκι ωραίο και gfe. Δύο στάσεις, ιεραποστολικό και πισωκολλητό όπου κατέθεσα στη τρυπούλα της (με σκούφο) έχοντας την ακουμπισμένη στο κρεβάτι και χαιδεύοντας τα όμορφα βυζάκια της.
Την επόμενη φορά θα πάρω δυο εκτονώσεις καθώς λόγω καύλας τελείωσα σχετικά γρήγορα και δε μου έφτασε.
Αυτά! Καλό βόλι σύντροφοι πυρφόροι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Τρυπογράφος
Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
125
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gandrian, TOMCRUISE, tenten956 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού