Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790183
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις επέστρεψα στη βάση , κι ευτυχώς δεν είχε και κίνηση στη flyover (τρομάρα μας, θελουμε και flyover…… τεσπα)

Πριν ξεκινήσω όμως για από την πρωτεύουσα για πίσω , μου είχε μείνει budget , οπότε ήταν αμαρτία να γυρίσω με λεφτά στη τσέπη . Το τελευταίο επαγγελματικό ραντεβού μου ήταν κοντά στη Συγγρου , οπότε το 23 ήταν μονόδρομος .

Ανεβαίνω , ανήκει η κυρα Σοφία , μου λέει δυο κοπέλες διαθέσιμες , και η Ναταλί που τελειώνει σε 5 λεπτά . Οι δυο ούτε για αστείο , έρχεται η Ναταλί , άρα επίσης μονόδρομος .

Λοιπόν, η κοπέλα είναι ψηλή , με τον κλασικό σωματότυπο εκείνων των περιοχών , συμπαθητική . Ανεβήκαμε , έκανε φιλότιμες προσπάθειες , κράτησα κανένα 5λεπτο και έφυγε το πρώτο βόλι . Κάναμε λίγο σοσιαλ , και ή είναι όντως από Κούβα ή έχει ζήσει εκεί για κάποιο διάστημα καθώς μιλούσαμε για γειτονιές στην Αβάνα και ήξερε τους δρόμους και τα μαγαζιά .

Δεύτερο βόλι δεν επεχειρησα γιατί είχα και 5 ώρες ταξίδι για Θεσσαλονίκη , και δεν είμαστε για ταρζανιές . Απλά μου φάνηκε ζορισμένη ψυχολογικά . Δεν είπε κάτι αλλά αισθάνθηκα ότι μια καταθλιψουλα την έχει το κορίτσι μας . Μου είπε ότι της φέρθηκα πολύ καλά , και λίγο το σκεφτόμουν στο δρόμο .

Anyway , ας είμαστε σωστοί , να τιμάμε και τα παντελόνια μας . Πιστεύω αν φερθείς σωστά , θα στο ανταποδώσει . Εις την επόμενη κατάβαση , γιατί Θεσσαλονίκη ως γνωστόν, χάος , σκοτάδι , έρεβος

Τα σέβη μου
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Natali
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.402
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, tenten956, Johnny Red2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2023
Τύπε μου συγνώμη κιόλας αλλά αυτή δεν είναι κριτική .
Δεν μας ενδιαφέρουν ούτε τα επαγγελματικά σου ραντεβού ούτε αν γνωρίζει η κοπέλα τα κωλόμπαρα της Αβάνας Money Mouth

Κάνεις μία σύντομη περιγραφή της κοπέλας για την εμφάνιση της και λες και δύο λόγια για τις παρεχόμενες υπηρεσίες .
Αναφέρεται ξεκάθαρα και στις οδηγίες του site για τις κριτικές . Καπέλο καλημέρα
review reaction 1 xagnostos2006, Pa Luki Luk, petergsp
10 Δεκεμβρίου, 2023
Εμ...ομορφο κειμενο..μ αρεσουν οσοι περνουν και τα συναισθηματα τους στο γραπτο λογο..ομως δε γραφεις κυριολεκτικα τιποτα για το κομματι του σεξ με τη κοπελα! Ουτε καν για την εμφανιση της..μισολογα..Κυριολεκτικα τιποτα, δες το... και ξαναγραψε
review reaction 1 xagnostos2006
10 Δεκεμβρίου, 2023
Κύριοι όντως είναι ελλειπής η κριτική ως προς της υπηρεσίας τής κοπέλας.
Ό συνάδελφος όμως έπαιξε εκτός έδρας με άμεση επιστροφή καθώς είναι από την όμορφη Θεσσαλονίκη, πιστεύω πώς είναι κριτική γραμμένη στο πόδι, ας δώσουμε λίγο χρόνο στον συνάδελφο νά μας ενημερώσει.
review reaction 1 dimigoall, Pa Luki Luk, petergsp
11 Δεκεμβρίου, 2023
Αν ήταν μπουγάτσα θα γινόταν πιο περιγραφικός πιστεύω.
review reaction 1 dimigoall
11 Δεκεμβρίου, 2023
Είχε τατού η συγκεκριμένη κοπέλα??
Και αν , που???
Πρέπει να την γνωρίζω, γι' αυτό σε ρωτάω
11 Δεκεμβρίου, 2023
Σεβόμενος τη λαϊκή ετυμηγορία και αναγνωρίζοντας την ελλιπή κριτική η οποία ήταν πιο πολύ μυθιστορηματική κι έγινε όντως λίγο στο πόδι όπως είπε και ο συνάδελφος , μετά από 5ωρο ταξίδι , συμπληρώνω τις σωστές πληροφορίες .

Η Ναταλί λοιπόν είναι μια ψηλή κοπέλα , που κάνοντας το πέρασμα από το σαλόνι , σίγουρα τραβάει το βλέμμα . Πάνω στα τακούνια φτάνει άνετα το 1,85 τουλάχιστον . Σώμα δεμένο και σκαρί δυνατό . Βυζι μικρό , μέση λεπτή αλλά κωλαρα λέμε , γι αυτο είπα ότι έχει το γνωστό σωματότυπο Λατίνας. Το μαλλί είναι μια ξανθιά αφάνα που νομίζω είναι περούκα , αλλά της πάει σα σύνολο . Η κυρά Σοφιά την προμοτάρει πολύ , και από ότι μου είπε έχει 5 μέρες περίπου στο ίδρυμα

Στο δωμάτιο , το πρώτο 20λεπτο έφυγε σε μασάζ που δεν το έχει . Πιο πολύ βιαστικό τρίψιμο , χωρίς να ξέρει και χωρίς να ασχοληθεί ιδιαίτερα , απλά διεκπαιρεωτικα . Το δεύτερο μέρος ήταν κι αυτο λίγο διεκπαιρεωτικο . Λίγα φιλια στο λαιμό , και κατευθείαν στο τρομπόνι . Δεν ήταν κακό , αλλά δεν ήταν και τίποτα φοβερό . Έμεινε κάτω κανένα 5 λεπτό , και μετά κατευθείαν doggy που λόγω συσσωρευμένης καυλας και θεας της κωλάρας , έφυγε το βόλι κατευθείαν . Λόγω μαύρου DNA δεν έχει κυτταρίτιδες ή χαλάρωση , κι εγώ προσωπικά θεωρώ ότι ήταν καθαρή και μύριζε ωραία , πράγματα βασικά για να γουστάρω , γι αυτο και είπα ότι ίσως τη ξανασυναντήσω .

Τα υπόλοιπα , όπως τα έγραψα στην πρώτη κριτική . Ελπίζω να μείνουν ικανοποιημένοι οι συνάδελφοι με τη συμπληρωματική περιγραφή

Τα σέβη μου
review reaction 1 Hase, dimigoall
11 Δεκεμβρίου, 2023
Σεβόμενος τη λαϊκή ετυμηγορία και αναγνωρίζοντας την ελλιπή κριτική η οποία ήταν πιο πολύ μυθιστορηματική κι έγινε όντως λίγο στο πόδι όπως είπε και ο συνάδελφος , μετά από 5ωρο ταξίδι , συμπληρώνω τις σωστές πληροφορίες .

Η Ναταλί λοιπόν είναι μια ψηλή κοπέλα , που κάνοντας το πέρασμα από το σαλόνι , σίγουρα τραβάει το βλέμμα . Πάνω στα τακούνια φτάνει άνετα το 1,85 τουλάχιστον . Σώμα δεμένο και σκαρί δυνατό . Βυζι μικρό , μέση λεπτή αλλά κωλαρα λέμε , γι αυτο είπα ότι έχει το γνωστό σωματότυπο Λατίνας. Το μαλλί είναι μια ξανθιά αφάνα που νομίζω είναι περούκα , αλλά της πάει σα σύνολο . Η κυρά Σοφιά την προμοτάρει πολύ , και από ότι μου είπε έχει 5 μέρες περίπου στο ίδρυμα

Στο δωμάτιο , το πρώτο 20λεπτο έφυγε σε μασάζ που δεν το έχει . Πιο πολύ βιαστικό τρίψιμο , χωρίς να ξέρει και χωρίς να ασχοληθεί ιδιαίτερα , απλά διεκπαιρεωτικα . Το δεύτερο μέρος ήταν κι αυτο λίγο διεκπαιρεωτικο . Λίγα φιλια στο λαιμό , και κατευθείαν στο τρομπόνι . Δεν ήταν κακό , αλλά δεν ήταν και τίποτα φοβερό . Έμεινε κάτω κανένα 5 λεπτό , και μετά κατευθείαν doggy που λόγω συσσωρευμένης καυλας και θεας της κωλάρας , έφυγε το βόλι κατευθείαν . Λόγω μαύρου DNA δεν έχει κυτταρίτιδες ή χαλάρωση , κι εγώ προσωπικά θεωρώ ότι ήταν καθαρή και μύριζε ωραία , πράγματα βασικά για να γουστάρω , γι αυτο και είπα ότι ίσως τη ξανασυναντήσω .

Τα υπόλοιπα , όπως τα έγραψα στην πρώτη κριτική . Ελπίζω να μείνουν ικανοποιημένοι οι συνάδελφοι με τη συμπληρωματική περιγραφή

Τα σέβη μου
review reaction 1 Hase, xagnostos2006, Labanero και 1 ακόμα μέλος
11 Δεκεμβρίου, 2023
Tattoo δεν είχε
review reaction 1 Labanero
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8