Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445416
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα λοιπόν απο Μπακνανα για πρώτη φορά και απο τις καλές κριτικές που διάβασα διάλεξα την Στέλλα καθώς ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό... Το ραντεβού το έκλεισα τηλεφωνικά και παρόλο το ότι καθυστέρησα λόγο κίνησης που είχε στον δρόμο ζήτησα συγνώμη βέβαια και είπα ότι αν δεν είναι ελεύθερη δεν πειράζει θα περιμένω (η ευγένεια είναι αρετή και οχι ελάττωμα)για καλή μου τύχη η Στέλλα ήταν ελεύθερη οπότε πέρασα μέσα.
Στα του αγώνα τώρα μπαίνει μέσα η Στέλλα (περίμενα να δω το πρόσωπο γιατί το σώμα φαίνεται στις φωτογραφίες) μια χαρά ηταν με κοντό μαύρο μαλλί, ξεκίνησε με ενα αρκετά καλό μασάζ μετά άρχισε να με χαϊδεύει απο πίσω σιγά σιγά απαλά και βασανιστικά κάποια στιγμή νόμιζα ότι ξεκίνησε να με γλύφει κιόλας αλλά δυστυχώς ήταν η ρώγα της με λάδι οχι οτι με χάλασε αλλά θα προτιμούσα την γλώσσα της για να είμαι ειλικρινής, μετα βέβαια έδωσε ρέστα με την πίπα της έβαλε το κεφάλι απο κάτω και και δεν έβγαλε στιγμή απο το στόμα τής ήμουν έτοιμος να χύσω μετα απο λίγο μου λέει γύρνα συνεχίζει αυτή την υπέροχη πίπα και μοθ λέει αντε τεμπέλη σήκω να με γαμήσεις που έχεις και ωραίο πούτσο σηκώνομαι την βάζω στα τέσσερα για να βλέπω αυτή την κωλάρα την γαμάω δυνατά αντέχει και εχει ωραία αίσθηση και μετα απο λίγο ηρθε το τέλος μεσα της με το προφυλακτικό...
Υγ. Μια αρκετά καλη συνέδρια!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
148
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Hase, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού