Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 113478
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στον οίκο και αποφάσισα να περάσω με την Δάφνη. Πρόκειται για μία κοπέλα 35αρα την υπολόγισα, χωρίς ρυτίδες, ψηλή γύρω στο 1,70, με μακριά μαύρα λίγο σπαστά μαλλιά, πράσινα μάτια, δυάρι στήθος φυσιολογικό, λίγο κοιλίτσα, ωραίο λεπτό σώμα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας απο Ρουμανία. Μιλάει καλά Ελληνικά. Δεν έχασα χρόνο με μασάζ και την έβαλα για τσιμπούκι με την πρώτη. Η πίπα της χωρίς δαχτυλήθρα επάνω στο μασαζοκρέβατο με εναλλαγή ταυτόχρονα μαλακία με τα βυζιά της. Κρεβάτι δεν έχει παρα μόνο έναν καναπέ στο δωμάτιο όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες. Ήθελα να της γλείψω το μουνί και την εβαλα στο μασαζοκρέβατο, ωραία μουνόχειλα και καθαρό μουνί ξυρισμένο. Εδώ τελειώνουν τα ωραία δυστυχώς, καθώς έχυνα τραβήχτηκε και τελείωσα στο χαρτί κουζίνας που μου πρόσφερε, τελειωτικό δεν κάνει. Αυτό που με ενόχλησε πάρα πολύ είναι ενώ είχα πληρώσει 90€ για μία ώρα, η συνεδρία κράτησε 15 λεπτά μόνο, μόλις τελείωσα έβαλε το string, το φουστάνι της και περίμενε να ντυθώ, πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, δεν είπα κουβέντα, δεν το έκανα θέμα, την αποδέσμευσα απο την παρουσία μου, ήθελα να φύγω και εγώ μετά απο αυτό που έκανε. Φεύγοντάς η υπηρεσία με ρώτησε αν πέρασα καλά, δεν της απάντησα, ας το καταλάβει μόνη της, δεν ειναι 10 - 15 λεπτά διαφορά , είναι 40-45 λεπτα. Δεύτερη φορά δεν έχει με Δάφνη. Επόμενος σταθμός στον οίκο η Βίκυ.
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Atroxistos, ZeroTolerance, Διανοούμενος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2023
Λάθος το ότι δεν μίλησες φίλε μου .
Επρεπε να διαμαρτυρηθείς και στην ίδια και την υπηρεσία.
Και να σε χρέωναν για μισάωρο
Όταν δεν μιλάς τους διευκολύνεις στο έργο τους
Και μια κακή κριτική όπως κάνεις προς γνώση και συμμόρφωση.
review reaction 1 rofos, Stef68, drifter81 και 7 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
Ειχα πει οτι στην περατζαδα που εκανε μου εβγαλε μια πολυ κακη αυρα...Δυστηχως επιβεβαιωθηκα...

Μαυρο στο τσαρδι μπα; και βαλλουν μυαλο και φερουν καμια σωστη εκει μεσα
29 Νοεμβρίου, 2023
Γιατί κλείνεις ώρα ρε φίλε με κοπέλα που δεν ξέρεις;
Δε ρώταγες απο πριν πόσες εκτονώσεις έχεις στην ώρα και αν δικαιούσαι 2 φορές σεξ στην ωρα αυτη;
Υπάρχουν μασατζουδες που σου λενε "κυριε δεν προσφερω ολη τη διαρκεια της συνεδριας για σεξ"
Οποτε εκει ξεκαθαριζεις κι εσυ τι θες:μασαζ και σεξ η σκετο σεξ;
Προσωπικά ποτε δεν κλεινω ωρες η 45 λεπτα στα μασαζ.
Παντα παιζω μισαωρο και βλεπω που το παει η καθε θεραπευτρια.
Μερικες θα κανουν μασαζ 15 λεπτα και σεξ αλλα 15 λεπτα.
Αλλες θα κανουν σεξ μεχρι να χυσεις.Αν αυτο γινει στο 20 λεπτο της κραταω να μου κανουν και 10 λεπτα μασαζ αν το εχω αναγκη.
Οπότε για μένα εκανες δυο λαθη:
Το ενα οτι εκλεισες ωρα χωρις να ρωτησεις τι περιλαμβανεται στο προγραμμα και το αλλο οτι αφησες τη θεραπευτρια να φυγει χωρις να της υπενθυμισεις οτι πληρωσες για μια ωρα.
Αυτη σιγα μη το τηρουσε απο μονη της.
Ουτε αυτη ουτε η διευθυνση του ιδρυματος που τους εκατσε γαντι να τελειωσει το προγραμμα της 1 ωρας σε ενα τεταρτο.
T
troubaman
review reaction 1 rofos, JohnnyK23, sinec και 1 ακόμα μέλος
29 Νοεμβρίου, 2023
α) Τι σε έκανε να πιστεύεις, ότι θα σου κάνει τελειωτικό;

β) Πάντα πριν δώσω τα 60 ή παραπάνω ευρώ, θα ρωτήσω αν η κοπέλα κάνει: 1) ελεύθερο στοματικό και 2) τελείωμα στο στόμα και αναλόγως πράττω, επειδή κατά το παρελθόν την έχω πατήσει.
review reaction 1 baroc
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4