Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 254186
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτύπησα κουδούνι ανέβηκα την σύντομη σκάλα με τα κεράκια στην άκρη. Από τα σκαλιά τι ντεκόρ σε προετοιμάζει ότι θα εισέλθει σε έναν άλλο κόσμο χαλάρωσης και λαγνείας η κυρία Λίζα μου παρουσίασε όλα τα κορίτσια αν και η ίδια εξακολουθεί να παραμένει σέξυ μου φυλάκισε η Νάταλι. Μιλφαρα ξανθιά κανονικού αναστήματος με ωραία μάτια και ζυγωματικά. Σχετικά κοντι μαλλί ωραίο σώμα για την ηλικία της και βλέμμα που κόβει και πολλά υποσχόμενο
Δεν τι σκέφτηκα πολύ πέρασα για μια ώρα με 80ευρώ.
Ok μασάζ επαγγελματικό. Η γυναίκα έχει εμπειρία και ξέρει κουβεντουλα άνετη καθόλη τη διάρκεια του μασάζ αρχικά γενική μετά ειδική . Αν και Ρωσίδα είναι χρόνια στην Ελλάδα και έχει άποψη για πολλά πράγματα. Μου έκανε εντύπωση που ήταν ενημερωμένη και είχε άποψη. Κάποια στιγμή βξ κουβέντα περιοριστικές μοιραία σε βρωμολογα. Π Ι Π Α Ρ ΑΑΑΑΑ!!! θεϊκό στοματικό. Πήγα να δακρυσω από χαρά. Πιπαρά με ρουφυγμα ταυτόχρονα . Κοίταγμα στα μάτια με τις πατάτες της και ποτέ να γλύφει με μανία ποτά αργά ηδονικσ και να με κοιτάζει. Υγρή κάτω δεν χρειάστηκε η χρήση λιπαντικού. Φυσικά υγρά και η γυναίκα πεντακάθαρη. Σχεδόν είκοσι λεπτά καθαρού αγώνα. Στο τελευταίο δεκάλεπτο με βοήθησε στο ντουζ να φύγει το λάδι και η ενταση. Σουπερ Νάταλι
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, Rokko28, chris drs και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού