Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 603244
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα στοχευμενα να δω τις δυο νεες κοπελες που εχουν γραφτει πολλα καλα, ειρηνη και βαλερι, την πρωτη δε καταφερα να τη δω, τη βαλερι την ειδα, πραγματι πιο ομορφη απ ο,τι στις φωτο..σωμα καλο ωραια οπισθια προδιαγραφων για λατινικους χορους..μου χορεψε και λιγο στο δωματιο, μια ελαφρα κοιλιτσα με μια ουλη χαμηλα, αλλα χωρις κατι να δωσω σημασια, βυζακια λιγο μικρα, ομορφα. Μασαζ καλο στη πλατη κυριως..χαλαρο, ηθελα λιγο παραπανω, αλλα ειχε ζεστη στο δωματιο, γυρισα ανασκελα, της εριξα γλυψιματα γυρω απ τους γλουτους, την χαιδεψα ομορφα χαμηλα, υγρη αρκετα! Γουσταρε! Μετα πιπα με προφυλαξη..καλουτσικη..εδω ηθελα να επιμεινει παραπανω..σεξ σε μια σταση με αυτην απο πανω, τεκειωσα καπως γρηγορα, ηταν ομως ομορφη επαφη..πολυ ευχαριστη γενικα κοπελα μες στο ναζι και χαμογελο και υγρη πολυυυ! Ειχε ορεξη και ετσι ευκολα με εφτιαξε! Θα τη ξαναπαρω και σε αλλες στασεις για να εχω μια καλυτερη εικονα..και κανα δυο ακομη που ειδα μου προξενησαν το ενδιαφερον..γενια εχει ωραιες γκομενες το μασατζιδικο αυτο..ισως και τις καλυτερες απο εμφανιση τουλαχιστον...αυτην την επελεξα επειδη εχουν γραφτει καλες κριτικες..αν και περιμενα λιγο περισσοτερα...θα δω και σε επομενη συναντηση μαζι της!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βαλερί
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.765
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fysarmonika, giorgiodelafuentes2, Johnny Red2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2023
Διδακτική η κριτική σου (για να μην την πατήσω ΚΑΙ εγώ). Θενκ γιου
review reaction 1 Hase
26 Νοεμβρίου, 2023
Φιλε καλη ειναι! Τη ξαναπηρα σημερα, ακομη πιο ξαναμενη ηταν...ισως ηταν η πρωτη φορα μαζι της γι αυτο..απλα περιμενα σε καποια συγκεκριμενα πραγματα ακομη καλυτερα απ ο,τι ειχα διαβασει..πχ ηθελα να επιμεινει πιο καλα στο στοματικο πχ...παντως καλη επιλογη ειναι...εστω για μια δοκιμη λεει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2