Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 253429
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτη φορα σε αυτο τον χωρο, σκοπευοντας να περασω με μια Ντιανα, ωστοσο απ τις τρεις που ειδα( Νικη-Λενα-Ντιανα) μου κινησε το ενδιαφερον η Λενα. Ο χωρος απλος με ολα οσα πρεπει ομως αλλα καμια φορα οι απλοι χωροι εμενα με τραβουν περισσοτερο, μου φαινονται πιο οικειοι. Η Λενα 40 plus, καστανομαυρα μαλλια, καλο σωμα με ωραιο συνολο, πλουσιο στηθος. Ειχε ωραια διαθεση, χαρουμενη, με επεισε να τη διαλεξω! Ωραιο μασαζ, ιδιαιτερο, επικεντρωθηκε πολυ σε ποδια, γλουτους, με περιποιηθηκε σε "ευαισθητα" σημεια..χα χα..μου ελεγε κι εγκωμια για το σωμα μου..πολυ μου αρεσε..ε..δε κανουμε τις γυμναστικες μας μονο για να βλεπουμε τον εαυτο μας στο καθρεφτη...αλλα να μας χαιρονται και οσες μας αγγιζουν!! Δαχτυλακι λοιπον...που μου αρεσε..κατι που ελαχιστες φορες εχω ζητησει..αλλα αυτη το εκανε τοσο ερωτικα...και πιπα..καλη..αν και θα ηθελα να επιμεινει περισσοτερο, μετα με καβαλησε ωραια στο μασαζοκρεβατο, ωραια η αισθηση μεσα της...αν και στο υπολοιπο σωμα εχει μικρη χαλαρωση..αναμενομενη..εδω την ενιωθες ωραιαα...μετα πισωκολλητο στο καναπε..απο λαθος μου ειπα να συνεχισουμε με καποιες στασεις στο μασαζοκρεβατο..δε με βολευε, γλιστρουσα...τελικα τελος με πιπα-τελειωμα στηθος..Καλη φαση με καλη μιλφ και ευγενικη πολυ! Θα τη ξαναπαρω..βεβαια το "Ισως" γιατι εχουμε τοσες επιλογες απο ωραιες γκομενες εκει εξω...παντως θα υπαρξει επαναληπτικη! Με βολευει πολυ και η περιοχη απ το να τρεχω στα μασατζιδικα της Συγγρου...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λένα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.756
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού