Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 434 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 610672
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τις φωτό της, αλλά και με τις κριτικές των συναγωνιστών, μου είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον. Αν και έχω φάει αρκετές φόλες από λατίνες.
Πέρασμα λοιπόν από το Νιρβάνα. Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να γίνει στην πάντα ευγενική Τζώρτζια.

Λοιπόν είναι γνωστό τοις πάσι ότι η χώρα του Μαδούρο παράγει, εκτός από πετρέλαιο και καφέ, καλλονές. Η Ειρήνη λοιπόν το επιβεβαιώνει.

Φρέσκια κοπέλα γύρω στα 21με 22, ψηλή (1,75 περίπου) με μαύρα μακριά μαλλιά και μελαμψή επιδερμίδα.
Επιπλέον διαθέτει : ματάρες, χειλάρες, βυζάρες , ποδάρες και ΚΩΛΑΡΑ. 2-3 μικρά τατού διάσπαρτα στο κορμί της, το ένα στο αριστερό της στήθος, αλλά όχι κάτι αντιαισθητικό. Μια τομή χαμηλά στην κοιλιά της (εγκυμοσύνη), που αν δεν υπήρχε θα ήταν 10αρι με τόνο.

Αγγλικά καθόλου, μόνο ισπανικά. Αλλά έβγαζε με τη συμπεριφορά της ζεστό χαρακτήρα και επιθυμία επικοινωνίας.

Από μασάζ ελάχιστα πράγματα. Αλλωστε κι εγώ το έκανα για το τυπικό, καθώς ανυπομονούσα να περάσουμε στο δεύτερο μέρος. Εκεί όπου έδωσε ρέστα σε όποια στάση και αν δοκιμάσαμε, με ρεσιτάλ στα δύο cow girl (κανονικό και reverse). Highlight του αγώνα να τον έχει όλο μέσα στο στόμα της και να με κοιτάζει με τις ματάρες της.

Αν και μπήκαν στα προσεχώς μου Βάλερι και Στέλλα, θα πω ευθαρσώς πως θα την ξανασυναντούσα ευχαρίστως.
Αυτά από εμένα και ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, petergsp, Quarantaris και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2023
Είναι η Ειρήνη που εργαζόταν στο Musses Massage;
19 Νοεμβρίου, 2023
Αυτή είναι Λατίνα.
Η Ειρήνη του mouses δεν ήταν.
review reaction 1 sweety72
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2