Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784272
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Βερόνικα την παρατηρώ εδώ και αρκετό καιρό και χθές που πήγα στο γνωστό κατάστημα της οδού Στουρνάρη αποφάσισα να περάσω μαζί της . Η Βερόνικα είναι μια προκλητική Ρωσίδα με μέτριο ανάστημα . Έχει πολύ όμορφο κορμί καλίγραμμο νεανικό και σφιχτό , ωραία εκφραστικά μάτια ,τριάρι στήθος και ένα πολύ γλυκό πρόσωπο . Φορούσε ένα μαύρο μίνι φόρεμα που τόνιζε το σώμα της . Με οδήγησε στο δωμάτιο , πεντακάθαρο όπως πάντα , μου έδωσε σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες και με άφησε να ετοιμαστώ . Έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα τημ κοπέλλα . Η Βερόνικα ήλθε στο δωμάτιο έβγαλε το φόρεμα της , έμεινε με το στρίγκ και ξεκίνησε ένα πολύ καλό μασάζ που τα έπιανε όλα χωρίς βιασύνες . Γύρισμα απο την άλλη πλευρά και ξεκίνησε ένα άψογο στοματικό , που της το ανταπέδωσα με ένα απίθανα γλυφομούνι στο υπέροχο μουνάκι της . Στη συνέχεια sex με την Βερόνικα από πάνω μου και κατάθεση στο μουνάκι της . Στο τέλος με έκανε μπάνιο να φύγουν τα λάδια και με πολλά χαδάκια χαιρετηθήκαμε με γλωσσόφυλα και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη φορά .
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2023
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, gandrian, tenten956 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού