Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 438 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 614429
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα δει προ μίας εβδομάδας περίπου στο σαλονάρισμα αλλά ήταν κλεισμένη, οπότε πήρα άλλη κοπέλα. Όμως την έβαλα ως επόμενο στόχο...όπερ και εγένετο...μιλάμε για ένα υπέροχο πλάσμα από μαδούρο Place , ψηλό....με υπέροχο κορμί νεανικό γύρω στα 22-23 μελαχροινάκι με ωραία τατουάζ στην πλάτη....βυζάκι μικρό και φυσικό....δερματάκι όμορφο και ένα προσωπάκι σκέτη γλύκα....με το που μπαίνουμε δωμάτιο....αρχίζει ένα erotic show πολύ διεγερτικό με γύρισμα πλάτης και ακούμπημα μορίου μου πάνω στην φαντασμαγορική κωλάρα της με όμορφο λίκνισμα εκ μέρους και eye contact συνεχές...μιλάμε για σούπερ ξεκίνημα.....εν συνεχεία με ρωτάει για μασάζ...της λέω ποιό μασάζ κορίτσι μου??? μισή ώρα πρόγραμμα θα σε απολαύσω χωρίς μασάζ....το κορίτσι συνεννοείται αρκετά με τα λίγα αγγλικά που ξέρει..και έχει μια μανία με τα δάκτυλα των χεριών γενικά....ήθελε να έχει στο στόμα της τα δάκτυλα μου ή τα δάκτυλα της....σε ότι αφορά τα του στοματικού....κατεβαίνει κάτω στα γόνατα και αρχίζει μία βαθιά πίπα με φτυσίδι όλα τα λεφτά...προκαλώντας με να της πιάνω το κεφάλι και να την πιέζω(κάτι που όταν την πρωτοβλέπεις δεν πάει το μυαλό σου ότι είναι για τέτοια.....)...το eye contact της είναι πολύ δυνατό και καυλωτικό....εν συνεχεία στήσιμο στα 4 και κουτούπωμα συνεχές και δυνατό χωρίς να κουράζεται ή να δυσανασχετεί.....και πάλι ήθελε συνέχεια να με κοιτάει....πολύ με έφτιαξε αυτή της η διάθεση γενικά....την γυρνάω ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο και αρχίζω δυνατό σφυροκόπημα όπου όλα τα λέφτα ήταν οι εκφράσεις του προσώπου της....γεμάτες χαρά και καύλα ηδονής!!! Της αρχίζω ένα γλυφομούνι και αρχίζει και γίνεται ένα μούσκεμα......εν συνεχεία στήσιμο στο πλάι βλέποντας αυτή την υπέροχη κορμάρα και εκ νέου σφυροκόπημα με τα δάκτυλα μου στο στόμα της.....πιπίλισμα δίχως αύριο......την κατεβάζω από το μασαζοκρέβατο και κάθομαι στην πολυθρόνα(δωμάτιο με το τζακούζι δεξιά) όπου μου κάνει ένα ανάποδο cow και ένα στήσιμο μετά στα 4.....ώσπου το πετάω το λάστιχο και χύνω με μαλακία και φτυσιδοτσιμπούκι από μέρους της.....τρελές και καυλιάρικες εκφράσεις προσώπου ο κορίτσαρος ο οποίος και σίγουρότατα θα ξανατιμηθεί!!!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βαλερί
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.373
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, xagnostos2006, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού