Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 603587
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αγρια εξωτική ομορφιά, αποκαλύφτηκε με το που μπήκε και έβγαλε τα ρούχα. Μου έκανε εντύπωση που στην προετοιμασία αφού την διάλεξα φόρεσε πολύ όμορφα σέξυ εσώρουχα. Ξεκίνησε με μασαζάκι, καλή προσπάθεια αλλά άπειρη. Γρήγορα μου ζήτησε να γυρίσω. Συναρπαστικά γλωσσοφιλα και μετά αφού γδυθηκε γρήγορα έπεσε στα γόνατα και άρχισε μια φοβερή πίπα. Μετά την ξάπλωσα και έγλειψα τις ρόγες που σκλήρυναν και στην συνέχεια το λαχταριστό μουνάκι της όπου με καθοδηγούσε και το απολάμβανε ώσπου έχυσε τρέμοντας. Σηκώθηκα όρθιος και άρχισε και πάλι να μου παίρνει πίπα έτσι ξαπλωμένη ανάσκελα κι εγώ όρθιος στα πλάγια ενώ έπαιζε με τα δάχτυλά της το υγρό μουνάκι της. Στη συνέχεια γύρισε στα πλάγια αυτόν τον υπέροχο σφιχτό βραζιλιάνικο κώλο και άρχισαν να την γαμάω στα πλάγια ενώ με κοιτούσε με λαγνεία. Την οδήγησα στο κρεββατι όπου στήθηκε τέλεια στα 4 για να την σφυροκοπήσω μέχρι να χύσω κι εγώ. Στο τέλος έβγαλε ένα μορφασμό στυλ πώπω τι γαμήσι ήταν αυτό. Μετά μιλήσαμε λίγο και ανάκαλυψα την πολύ αισθαντική φωνή της. Είδα ένα κορίτσι γλυκό και πολύ ευγενικό. Απρόσμενα καλή συνάντηση με ένα υπέροχο και πανέμορφο κορίτσι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.372
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Hase, xagnostos2006 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού