Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655021
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεκάδες οι φορές που έχω περάσει με τη Μαρίνα!! Πέρα από την ομορφιά και τη καύλα που βγάζει αυτή η γυναίκα είναι πρώτα πολύ καλός άνθρωπος και χαρακτήρας, καταλαβαίνει τι θέλει ο κάθε πελάτης και του δίνει τη δυνατότητα να ξεφύγει από όλα τα προβλήματα του. Τελευταία συνάντηση μας πριν από κάνα μήνα όπου όντως η μαρίνα πήρε καμία κιλακια στην κοιλίτσα της!!! Το στήθος και ο κωλος μεγάλωσαν θετικά!! Αν γυμναζόταν θα γινόταν τούμπανο αλλά που χρόνος με τέτοια δουλειά και πρόγραμμα!! Την προτιμούσα πριν πάρει αυτά τα κιλά αλλά και πάλι είναι απίστευτα σέξι και της πάνε!! Στο σεξ πιπα σεμιναρίου στα τέσσερα τα είδα όλα και ιεραποστολικό με γλωσσοφιλα και καθατεση στην μπροστά τρυπουλα σαν να ήταν η κοπέλα μου.στο δεύτερο γύρο δεν υπήρχε μπροστά αλλά μόνο πίσω τρυπουλα όπου έκατσε από πάνω μου ανάποδα έδωσε πόνο στην συνέχεια λίγο πιπα να πέσει ο Ρυθμός και Τέλος στα τέσσερα όπου ιδρώσαμε και οι δύο τρελά καθώς άντεξα κάνα δεκάλεπτο να σφυροκοπαω λες και είχα κουμπώσει χάπι με κατάθεση έντονη μέσα της.η ώρα είχε περάσει οριακά πληθηκα και αποχώρησα!! Περιμένω να την ξανασυναντήσω σύντομα!!! Μαρίνα μου είσαι το καλύτερο τυπακι!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
768
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, xamoleon z, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2023
Γνωστό σε όλη την υφήλιο πως η Μαρίνα είναι μια κατηγορία μόνη της..
Ένα σχόλιο μόνο στο..
" Αν γυμναζόταν θα γινόταν τούμπανο αλλά που χρόνος με τέτοια δουλειά και πρόγραμμα!! "
Πρέπει να καταλάβει πως είναι επένδυση στην δουλειά της να γυμνάστρια κ να γίνει τούμπανο..
Καπέλο
review reaction 1 alanakos19641964
06 Νοεμβρίου, 2023
Ρε φιλαράκο πώς κατάφερες και έκλεισες ραντεβού μαζί τής;;;;;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2