Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786545
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη την περασμενη εβδομαδα μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα για να μαθω το ροστερ.
παρουσες ηταν 7 κοπελλες και εκλεισα με την Ντιανα,που την ειχα δει προ καιρου εμφανισιακα,αλλα δεν την εβρισκα ποτε διαθεσιμη οταν πηγαινα ή οταν επαιρνα τηλεφωνο.
και πως να την βρω,αφου οπως εμαθα εκ των υστερων,εργαζεται μονο 4 φορες την εβδομαδα και αυτες καθημερινες μονο,που για μενα ειναι λιγακι πιο δυσκολο να ξεκλεψω χρονο. :(
τελος παντων.


Ντιανα λοιπον.



Ρωσιδα,40αρα την εκοψα,κανονικου υψους 1,65-1,70,αδυνατο ωραιο κορμι που θα το ζηλευαν 20αρες κοπελλες,κοντο ξανθο μαλλι,στηθος 1,5αρι αρκετα καλο και κωλος στη θεση του που δεν προσφερεται ομως.
ειναι πολυ καλα διατηρημενη,παρα τα χρονια της,χωρις να υπερβαλλω καθολου σε αυτο.
ατιμο σλαβικο dna. Ναι!
μου εκανε πολυ καλη εντυπωση το κορμι της.
μιλαει πολυ καλα Ελληνικα και ειναι και καλη επαγγελματιας οπως εδειξε στη συνεχεια στο προγραμμα.
ανεβηκαμε μαζι στο δωματιο,το ετοιμασε και αποχωρησε για να ετοιμαστω,για να επανελθει επειτα απο λιγο.



το κοριτσι εχει πολυ καλα προκαταρκτικα,φιλαει ωραια και βαθια,χρησιμοποιει γλωσσα και ζεσταινει την ατμοσφαιρα αμεσως.
γρηγορα μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι για τον πρωτο γυρο σεξ.
το στοματικο της απο τα καλυτερα στο μαγαζι!!!!!
καταπινει ανετα ολο το εργαλειο για πλακα,βαζει πολυ σαλιο,παιζει με το στομα της το κεφαλακι,γλυφει και μουλιαζει τα μπαλλακια με τις ωρες και ξανα παλι να τον παιρνει ολον μεσα,μεχρι που τελειωσα στο στομα της και αυτη εκει,να ρουφαει συνεχως μεχρι να μου παρει και την τελευταια σταγονα σπερματος.


μετα το πρωτο τελειωμα ειχαμε διαλειμμα για λιγο μασαζ και επαναφορτιση.
κανει τιμιο μασαζακι,χαλαρωτικο σε ολο το σωμα,με λιγη κουβεντα περι ανεμων και υδατων.
στο τελος σκουπισμα και προετοιμασια για τον δευτερο γυρο.



ο δευτερος γυρος αρχισε με λιγη περιποιηση δικια μου στο ομορφο μουνακι της.
εχει ομορφο ανατομικα μουνακι,να χαιρεσαι να γλυφεις.
πεντακαθαρο,αποτριχωμενο πληρως οπως μου αρεσει,χαρηκα το γλυψιμο αρκετα,χρησιμοποιωντας με τροπο και τα δακτυλα μου.
με τροπο ρεμαλια,οχι σαν μουργοι που δεν εχετε ξαναδει μουνι.
συμμετεχει ισως λιγο υπερβολικα στο γλυψιμο,εννοωντας οτι με κλειδωσε με τα μπουτια στο κεφαλι για λιγο,αλλα οκ το χειριζεται καλα και με φτιαχνει.

αλλαγη μετα και στοματικο παλι απο πλευρας της.
αυτη τη φορα το χαιρομουν περισσοτερο και για περισσοτερο χρονο και μολις ημουν ντουρος περασαμε λαστιχο για το κυριως σεξ.
αρχη με cow και εγω πασπατευα τα βυζια της και μολις εγινε εντονοτερο την βοηθουσα να ανεβοκατεβαινει στο καβλι μου.
την γυριζω επειτα στα τεσσερα οπου απολαυσα την ομορφη θεα που μου προσεφερε
(ειπα πιο πανω για το πολυ ωραιο κορμι της)
και μπαινοντας μεσα της,πιστονιαζα με γρηγορο ρυθμο,μεχρι που τελειωσα βγαζοντας το προφυλακτικο,στην μεση και στην πλατη της.



αποσυρθηκαμε και οι δυο στο μπανιο για ντουζακι,οπου και με βοηθησε σαπουνιζοντας μου την πλατη και η συνεδρια ελαβε τελος.
ηταν μια πολυ καλη συνεδρια λοιπον.
η κοπελλα ηταν πολυ ενεργητικη στη συμμετοχη της σε ολο τον αγωνα,φιλουσε ωραια,εκανε πολυ καλο στοματικο και στο κυριως σεξ τα εδωσε ολα.
σιγουρα θα την ξαναδω,παρα τις λιγο δυσκολες για μενα ημερες που εργαζεται.


αυτα απο μενα για το κοριτσι. να ειστε καλα και να γαματε-με ακομα καλυτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.200
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, konstantinosgalanis, Milfomaniac και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού