Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784063
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρισκόμουν κοντά στο Πολυτεχνείο και τα βήματα με οδήγησαν στο γνωστό μασατζιδικο. Μου παρουσιάστηκαν τρεις κοπέλες .Βερόνικα ,Λία και μια ακόμα δεν θυμάμαι όνομα.Με τράβηξε το υποσχόμενο βλέμμα της Λίας και προχώρησα .Ματάκι
Η Λία γνωστή milfara με πολλές καλές κριτικές και γνωστή στους μασαζομαχους.
Με οδήγησε στο δωμάτιο με κέρασε με πληροφόρησε ότι κάνει και καλά διπλα και με άφησε να ετοιμασθω.
Γύρισε αφαίρεσε τα ρούχα της ( ντυμένη με παντελόνι και μπουστακι) και άρχισε ο αγών. Η Λία είναι μιλφ (45 άρα υπολογίζω) ,πειραγμενα χείλη και στήθος με καλό σώμα
Ξεκινήσαμε με φιλιά και θωπειες και κατόπιν ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο. Με αλοιψε λάδι και ήλθε από πάνω μου και άρχισε να με τρίβει με όλο της το σώμα Γερο-μύστης
Κατόπιν πήγε πιο πίσω και έφερε το χέρι της από κάτω στο εργαλείο το χάιδευε ενώ επιδόθηκε σε μια μαεστρικη γλυφοκωλαδα.Έτσι!
Γύρισα φτιαγμένος και ξεκίνησε την πίπα που νομίζω ότι είναι το δυνατό της σημείο.Περιποιειται @@@@ και γενικά στο πνευστό είναι τοπ .
Συγχρόνως την κωλοδακτυλιαζα . Πιστεύω δίνει κωλο αλλά δεν έκανα νύξη (κακώς).
Συνεχίσθηκε με σεξ πάνω στο μασαζοκρεβατο αλλά επειδή με ενθουσίασε η πίπα της είπα να ολοκληρώσω έτσι.
Ξανά λοιπόν πίπα, συνδιαζομενη με handjob και φιλιά στο στήθος από μέρους της ,μέχρι που ήλθε το τέλος.Ναι!
Κάπως έτσι πέρασε το μισάωρο. Η Λία παλιά καραβάνα ξέρει να λειτουργήσει επαγγελματικά και να ικανοποιήσει τον πελάτη.
Προσθέτω λοιπόν και την δική μου εμπειρία στα πολλά που ήδη έχουν γραφτεί.Καπέλο

Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.714
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού