Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 438 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 614621
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αριελ...όπως την περιέγραψαν κι οι υπόλοιποι...μου αρέσουν οι σφιχτές και λίγο (όχι υπερβολικά) γεμάτες...οπτικά είχε το πακέτο που θα ήθελα εκείνη τη μέρα.

Μπήκε μέσα...δε μιλάει αγγλικά σχεδόν καθόλου...δεν ξέρω τι κουβέντα έκανε ο συναγωνιστής. Είπε ένα σεξ ή μασάζ και ξεκίνησε...η ιστορία με τα μωρομάντηλα επιβεβαιώθηκε και σε μένα...πίπα έχει potential αλλά δεν έχει καμιά διάθεση να το δείξει...με το ζόρι κατάφερα να το κρατήσω όρθιο να περάσουμε σκούφο για σεξ, όπου παίχτηκε μια στάση πισωκολλητό με θέα την κωλάρα..άρχισε ένα απίθανο twerking με τον πουτσο μέσα...ήθελα να αλλάξουμε στάση αλλά δεν...η κοπέλα δεν μπορεί να συνεννοηθεί...έκατσα ακίνητος και περίμενα το τέλος που δεν άργησε να έρθει...είχε ωραία τεχνική.

Μασάζ μετά καλύτερα να μην έκανε...τίποτα από τίποτα εκεί...κάποια στιγμή ξεκίνησε ξανά πιπα αλλά φρόντισε να με ξενερώσει εντελώς όταν άρχισε να μου μιλάει για χρόνο από τις παρά 20 ενώ είχαμε κλείσει ώρα. 5 λεπτά μετά μου λέει τελειώσαμε και μου έδειχνε το ρολόι.

Τεσπα..τα χοντρα για τα οποία πήγα, έφυγαν και με δεδομένο ότι δεν υπήρξε καμία προσπάθεια από μέρους της και καμία χημεία εν γένει...το άφησα να περάσει και δεν είπα τίποτα.

Γενικά, το μισάωρο μαζί της δεν θα το μετάνιωνα τόσο όσο την ώρα.
Αν σας αρέσει ο σωματότυπος τότε ένα μισάωρο για να γράψει το κοντέρ.
Ο χώρος κλασσικά καθαρός, εξυπηρετική η υποδοχή, καλή η Άριελ στο σαλονάρισμα και στο twerking μέσα...αυτά τα θετικά.

να περνάτε καλά!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αριέλ
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 giorgiodelafuentes2, black crow, tarifas pirea και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού