Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 434 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 609741
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευχάριστη παρουσία, χαμογελαστή και φιλότιμη.
Της αρέσει η ελλάδα και κατα τα λεγόμενα της θα μας ξανάρθει.

Με συνοδεύει στο δωμάτιο, τακτοποιεί τα πράγματα. φεύγει να κάνει το ντουζάκι της μέχρι να κάνω και εγώ το σκωτσέζικο ντους μου.
Επιστρέφει και με ρωτάει πως θα ξεκινήσουμε, σεξάκι της λέω και βγάζει το ρομπάκι της και μένει με τα εσώρουχα.
Σώμα κλασικό λατιν όπως φαίνετε απο της φωτό, στήθος και κώλος έχουν μια χαλαρότητα.
Ξαπλώνει στο κρεβάτι και ξεκινάμε με γλωσσόφιλα, την φιλάω στον λαιμό και αρχίζω την κάθοδο, βγάζω σουτιεν, μεγάλη θηλή και ρώγα που ανταποκρίνεται, συνεχίζω προς τα κάτω βγάζω το κιλοτάκι, ήταν 2 με 3 μέρες αξύριστη, μου έκοψε λίγο την φόρα η εικόνα, δεν ξέρω πως μου ήρθε και την ρωτάω αν της αρέσει να την γλύφουν.
Μου λέει δεν μου αρέσει να μου κάνουν στοματικό σεξ αλλά μου αρέσει να κάνω (στα αγγλικά αυτα)
Όρθιος εγώ στο κρεβάτι αυτή, ξεκινάει μια άφιλτρη (μετά απο ερώτηση) πίπα, υγρή, να με κοιτάει στα μάτια και να γλύφει τα πέριξ και μετά να προσπαθεί για dt.
Στα του σεξ, το μουνάκι της έχει καλή αίσθηση, ακολουθεί, το απολαμβάνει και αυτή, θέλει να περάσεις καλά αλλά χωρις πολλές πρωτοβουλίες.
Το ημίχρονο το περάσαμε με λίγο γκουγκλ τσάτινγκ χωρίς μασάζ.
Γενικά χόρτασα φιλιά, τίμια πίπα, gfe κατάσταση, ίσως δοκιμαστεί πάλι όταν επιστρέψει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.176
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
Φίλε νέος είμαι στον χώρο (με 2 έχω πάει μόνο) οι κριτικές σου είναι επιπέδου Γιάννη Διακογιάννη τουλάχιστον, να’σε καλά!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1