Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784266
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθές το απόγευμα επισκέφθηκα το γνωστό μαγαζί της οδού Στουρνάρη. Μου άνοιξε η Ζάνα χαμογελαστή όπως πάντα περάσαμε στο σαλόνι μου πρόσφερε καφέ και στη συνέχεια μου παρουσίασε τις κοπέλλες του καταστήματος . Το μάτι μου έπεσε στην Λία που φορούσε μία σέξυ μαύρη μίνι φούστα και ένα άσπρο μπούστο .Περάσαμε στο δωμάτιο πεντακάθαρο όπως πάντα με σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες . Ετοιμάσθηκα έκανα ντούζ και περίμενα την Λία . Η Λία ήλθε στό δωμάτιο , γδύθηκε έμεινε με ένα άσπρο στρίγκ και αρχίσαμε τις αγκαλιές και τα γλωσσόφιλα . Έπειτα με ξάπλωσε μπρούμυτα στο μασαζοκρέββατο και μου έκανε ένα τέλειο μασάζ . Στη συνέχεια με γύρισε ανάσκελα της έβγαλα στο στρίγκ και άρχισε να μου κάνει μία φανταστική πίπα και εγώ της το ανταπέδωσα με 'ενα καλό γλυφομούνι στο γλυκό μουνάκι της. Πέρασμα σκούφου με την Λία επάνω μου δεν άντεξα και σε λίγο κατέθεσα στο υπέροχο μουνάκι της . Ντουζάκι οι δυό μας στην ντουζιέρα με την Λία να μου βγάζει τα λάδια από το μασάζ . Έπειτα χαιρετηθήκαμε με φιλιά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη φορά .
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2023
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
319
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, tenten956, tarifas pirea και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού