Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 431 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 603307
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόκειται για μια γυναίκα εντυπωσιακή απο πλευρά εμφάνισης. Ψηλή, μακριά πόδια, καλλίγραμμή, τα βυζάκια της φυσικά, μεγάλα με ωραία ρώγα, μπλε ματάρες. Την επέλεξα ανάμεσα σε 2 Λατίνες και 2 Ευρωπαίες, ονόματα δεν θυμάμαι το έχω αυτό, η μια ήταν σίγουρα η Ανδριάννα που μόλις την είδα με χτύπησε κεραυνός. Η Ανδριάνα θα είναι άμεσα η επόμενη επιλογή, και αυτή θα είναι μέσα Οκτωβριου. Έκανα στιγμιαία σκέψη να πάρω και τις δύο αλλά η Ανδριάνα μου φάνηκε νυσταγμένη ,κουρασμένη. -- Ανδριάνα ετοιμάσου , σύντομα θα ζήσεις κάτι πρωτόγνωρο--. Αφού έκανα ένα ντουζάκι ήρθε η Στέλλα, για όσους δεν γνωρίζουν τότε ξεκινά και ο αντίστοιχος χρόνος. Το καυλί είχε γίνει πέτρα και είχε διογκωθεί με την σκέψη να γαμήσω σκληρά την μουνάρα της. Μην τα πολυλογώ με το που μπήκε όρμισα στα βυζιά της, μετά κατέβασε την κιλότα της και στα όρθια όπως ήταν την ξάπλωσα στο καναπε και της έκανα γλειφομουνι, κάναμε και 69 για 5 λεπτά περίπου, της έφαγα το μουνι. Δεν άντεξα πολύ, βιαζόμουν ενα τέτοιο μουνι να το ξεπαστρέψω, ήμουνα πολύ καυλωμένος με την γκόμενα. Της εβαλα την τορπίλη μου σιγά και απολαυστικά. Στάσεις πολλές με τέτοια γυναίκα σου βγαίνει αυθόρμητα. Ιεραπόστολος, rider girl,μπρούμητα,και τέλος κλασικά Αγία στάση που εφαρμόζω και βεβηλωνω τα κορμιά τους. Εβγαλα πολύ πράγμα ,το είδε και αυτή μου είπε.
Είχε περισσέψει λιγος χρόνος και μιλάγαμε ,εγώ στο μεταξύ πασπατευα την πεταχτή κωλαρα και το μουνι της. Μιλώντας της σκεφτόμουνα ,την Ανδριάννα. Τωρα που γραφω αυτες τις γραμμές μου έρχεται να παω τωρα να γαμήσω την Ανδριαννα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alanakos19641964, Bisha, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού