Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655466
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πολλές κοπέλες απουσιάζανε λόγο διακοπών σε αυτό αλλά και στο αδερφό Λαγουμιτζή.
Στην κυρία Σοφία έχω περάσει τα 2 τελευταία χρόνια 10-12 φορές, πήγα να δω την διαφημισμένη Αγάπη 2,αλλα συνεχόμενα ραντεβού 2ωρα και κλισμένη σε όλη την βάρδια της. Με παρέπεμψε να περάσω απο το 40-42 μιας και δεν είχα περάσει ποτέ.
Σκεπτόμενος να περάσω καλα είπα για στανταρακι ,ένα στάνταρ είναι η Στέλλα απο το Φραντζή, έτοιμος ήμουνα να παω για τρίτη φορά σε ένα μήνα αλλά κρατήθηκα ευτυχώς, και άκουσα την συμβουλή της κ. Σοφίας.
Μόλις είδα την Αλεξάνδρα ανάμεσα στις άλλες αποφάσισα, Αλεξάνδρα.
Πρότεινε λίγο μασαζ, αλλά τι να το κάνω κοπέλα μου το μασαζ? Εγώ έδωσα 80 για να σε πατινάρω.
Ώρα για δράση, μέχρι τότε το πήγα χαλαρά. Έστρωσε σεντόνια στο κρεβάτι φορώντας την ρόμπα ,και διαγραφόταν η κιλότα σε ένα κωλαράκι χάρμα οφθαλμού.
Μην τα πολύλογό ακα πιπα αλλά με βαθιά τερτίπια όπως όλες που περνάω, αυτές καταλαβαίνουν, ξέρουν ότι δεν θα βγούν χαμένες, παρά μόνο κερδισμένες, το έχουν καταλάβει και με κρατάνε στη ζωή με την ζωντάνια τους.
Παραλίγο να τελειώσω στο στόμα ,αλλά εγώ ήθελα να γαζώσω στο σώμα, πέρασμα σκουφάκι, εγώ σωστό αντράκι.
Ιεραπόστολος, 69, cowgirl, στοματικό, και τελείωμα στο στόμα βαθιά. Στάση του αγίου δεν την έκανα μαζί της ,το αφήνω για την επόμενη φορά, σιγουρά η κοπέλα δεν ξέρει, δεν γνωρίζει τι έχασε.
Όλα αυτά σε 35 -40λεπτα, 2η φορά δεν επιχείρησα, με είχε ξεπουτσιασει την προηγουμένη μέρα η Εύα ,καθότι βυζολάγνος απο την Λιοσίων .
Στο υπόλοιπο συζητήσαμε για το Τσίπρα και τον Μητσοτάκη, της έκανα μια ανάλυση για το που πάμε αγκαλιά με τους Αμερικάνους και την δύση γενικά, η κοπέλα δεν κατάλαβε τίποτα, αναμενόμενο αυτό.-Θα μου πείτε μήπως καταλαβαίνουν οι περισσότεροι τι σκατά ψηφίζουν?
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, tarifas pirea, nick9x και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2023
Ενδιαφερον φαινεται...θα δοκιμαστει.. σταση του αγιου??? What s this??
27 Σεπτεμβρίου, 2023
Η Αλεξάνδρα είναι χρυσή ψυχή και δύναμη στο δωμάτιο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2