Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 53 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 148620
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Νέα επίσκεψη στο διάσημο λιοτρίβι του Πειραιά καθημερινή απόγευμα.
Ζητώ να ενημερωθώ για τις εφημερεύοντες θεραπεύτριες.
Εμμα 19-22 χρονών ψηλή μελαμψή με σιδεράκια (λατινα), Πεννυ αδύνατη 38+ Ελληνίδα, Στεφάνια 40+ Ισπανίδα.
Εμφανισιακά ήμουν πιο κοντά στην Εμμα άλλα λόγο ότι δεν μίλαγε τίποτε άλλο εκτός ισπανικών πήγα στην Πεννυ.

Όπως προανέφερα η Πεννυ είναι Ελληνίδα, με βελούδινο σώμα ωραίο κωλαράκι, μετρίου μεγέθους βυζάκια και λίγα παραπάνω κιλά στη περιοχή της κοιλιάς. Λίγο σοσιαλ κατά τη διάρκεια του μασάζ.Χαλαρωτικό, απαλό με περάσματα από όλες τις περιοχές. Δίνεται το σύνθημα από την ίδια να γυρίσω. Όμορφο γλύψιμο στην αρχή, σε αφήνει να χαϊδέψεις το μουνάκι της (ολίγον αξύριστο για τους νοσταγλους του φυσικού) και στη συνέχεια πίπα με σκουφί. Αλλάξαμε 3 στάσεις μια ιεραποστολικό με εκείνη πάνω στο μασαζοκρεβατο, μια στα 4 και μια ανάποδη καβαλαρησα. Ένεκα ότι ήμουν μελάτος δεν κατάφερα να την διακορεύσω όπως θα ήθελα και ζήτησα να με περιποιηθεί με χειρομάλαξη όπως και εγένετο με τελείωμα στα βυζιά της.

Άξια υπηρέτρια, φάνηκε να σέβεται το πελάτη και το μεροκάματο που της προσφέρεται.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Bkoul7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
1.125
Πόντοι:
480
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYPHOON, tarifas pirea, Milfomaniac και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2023
Η Πενυ εχει βυζαρες φαινονται και στις φωτογραφιες.
03 Οκτωβρίου, 2023
Και εγω ετσι πιστευα αλλα δεν ειναι και τοσο μεγαλες.Ειναι λιγο πεσμενα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2