Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 140164
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στον πολύ όμορφο χώρο του medusa πού πιστεύω ότι είναι ένας από τούς καλύτερους χώρους στα μασάζ. Τόσο ό χώρος όσο και τά δωμάτια είναι πεντακάθαρα με άνετο μπάνιο ζεστό νερό και όλα τά απαραίτητα με καθαρή μεγάλη πετσέτα και παντόφλες μίας χρήσης καί απαλή μουσική για χαλάρωση. Μασαζοκρεβατο στο δωμάτιο κάι καναπές κρεβάτι που κανείς δουλειά σου άνετα αλλά για δίωρα ραντεβού δεν νομίζω να βολεύει.
Ο χώρος είναι ίδιο στυλ όπως τού πρώην Ανδρομέδα (κάποιοι θά τό γνωρίζουν) αλλά με κάποιες αλλαγές για την διευκόλυνση μας και για την διακριτικότητα.
Πάρκινγκ έχει δίπλα από τον μαγαζί όπου είναι δωρεάν εάν γίνει συνέδρια, αλλά υπάρχουν και άλλα σέ κοντινή απόσταση με χρέωση πέντε ευρώ οι δύο ώρες.

Στήν υποδοχή ή Ξένια που τής βάζω άριστα σέ εξυπηρέτηση και διάθεση, φτιάχνει θετικό κλίμα αμέσως καί πρόθυμη να σέ ενημέρωση για οποία κοπέλα την ρωτήσεις.

Είσοδος λοιπόν στο κατάστημα όπου πιάσαμε χαλαρή κουβέντα με την Ξενία και ενημέρωση για ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες οπού επέλεξα την καινούργια στο μαγαζί Αμιρά.

Αμιρά λοιπόν, κοπέλα που δηλώνει εκ Βενεζουέλας μικρή σέ ηλικία 25 ετών πάνω κάτω, από ελληνικά γιοκ, από αγγλικά επίσης γιοκ, μόνο σέ Εσπανιόλ ή συνενόηση.
Χαμογελαστή κοπέλα ευτυχώς δεν έχει τά μούτρα στο πάτωμα ούτε άλλες διάφορες ξυνιλες κλπ.
Από εμφάνιση δεν είναι τό αδύνατο σκαρί ή λεπτή κοπέλα, ούτε την λες εύσωμη, στήθος έχει πλούσιο φυσικό 3αρι πλας χαίρεσαι νά πιάνεις και με ρώγα για φάγωμα αλλά με εξαίρεση ότι έχει αρχίσει η κατηφόρα. Έχει κοιλιά παραπάνω από τό κανονικό. Τό δυνατό τής σημείο είναι τό πρόσωπο τής με όμορφα μάτια και χαρακτηριστικά με μακριά μαύρα μαλλιά. Σέ ύψος περίπου στο 1.65. Καθαρή κοπέλα παντού χωρίς άσχημες μυρωδιές.

Στον αγώνα τώρα.... αφού είχα κάνει τό δεύτερο μπανάκι μου είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευδιάθετη όπου βγάζοντας τό ρομπακι εργασίας έμεινε με ένα διαφανές μαύρο κορμάκι εσώρουχο όπου ξεχώριζαν οι ρώγες και όχι μόνο.....
Ό αγώνας άρχισε στα όρθια πλάι στο μασαζοκρεβατο με γλωσσοφιλα έντονα και μπόλικα δεν λέει όχι σε γλωσσοφιλα, ή συνέχεια μας βρήκε στον καναπέ κρεβάτι όπου εγώ καθιστός καί εκείνη στα γόνατα για πίπα. Ή πίπα τής είναι με σκουφάκι μέτριας επίδοσης χωρίς πέρασμα από τά δυδιμα, τό καλό είναι όταν στον έχει στο στόμα καί σέ κοιτάει με τής ματάρες τής, την σταμάτησα από την πίπα όπου ήρθε καί έκατσε επάνω μου όπως ήμουν καθιστός στην άκρη του καναπέ κρεβάτι με εκείνη νά χτυπιέται καλά πάνω μου, συνέχεια με αλλαγή στάσης στα τέσσερα ή κοπέλα με εμένα όρθιο όπου ήρθε τό τέλος στο σκουφάκι, ξέρει να γαμιέται δεν κλέβει αντέχει σέ περισσότερες στροφές και έχει ωραία αίσθηση όταν μπαίνεις μέσα τής.

Μας είχε μένει λίγο χρόνος και τόν περάσαμε κάνοντας μασαζακι όπου τό λες κάπως καλό, άλλωστε για την χαλάρωση τό θέλουμε όι περισσότεροι. Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε γιατί δεν ήθελα συνέχεια.

Στα γενικά και για τά δικά μου γούστα πάντα δεν τρελάθηκα κιόλας με αυτά που είδα σέ υπηρεσίες, ήταν μία συνεδρία απλή τίποτα παραπάνω δεν μου άφησε την αίσθηση καυλας έτσι ώστε να πώ θέλω νά ξανά πάρω. Αν το κλαρίνο τής ήταν καλύτερο καί ελεύθερο και χρησιμοποιούσε σωστά τής βυζάρες για ισπανική ίσως ξανά δοκίμαζα άλλη μία φορά σε σχέση ότι ξέρει να κάθεται σωστά στήν πούτσα. Ή άποψη μου είναι προσωπική πάντα και ότι είδα εγώ στο δωμάτιο. Τό έχουμε ξανά πει δεν είναι όλα τά ραντεβού τό ίδιο. Παίζουν αρκετοί παράγοντες ρόλο.

Νά δώσω ένα παράδειγμα και να δανειστώ τό όνομα της παολας από τόν ίδιο όμιλο που ή κοπέλα ξέρει να σέ φτιάχνει μέσα, αυτές ή μικρές κινήσεις που κάνει όπως νά κρατάει με τά χέρια τής τά κολωμαγουλα τής ανοιχτά  για να μπεις μέσα όπως τής αρέσει νά τόν τρίβει στήν μούνα τής (με σκούφο εννοείται) όπως τής αρέσει μαζί σου τό παιχνίδι στον καθρέφτη κλπ. Η να δανειστώ τό όνομα τής Sami όπου σέ πιπωνει και ταυτόχρονα παίζει με την μούνα τής κλπ αυτά τά ραντεβού ναι θέλω νά τα ξαναδώ.
Προσωπικά νά μου πάρουν μια μέτρια πίπα και μια τρύπα για νά τόν βάλω δεν είναι ραντεβού επανάληψης για εμένα εκτός αν είναι αματουρι ή νέα στον χώρο. Όπου ή Αμιρά δεν είναι τίποτα από τά δύο.

Αυτά συναγωνιστές προς το παρόν, πάμε για άλλα καλύτερα, υγεία νά έχουμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αμιρά
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
professor x
Μέγας
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.136
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimigoall, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού