Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 444 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 629029
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χρωστούμενη κριτική για Βικτώρια που τη συνάντηση κάπου μέσα στον Ιούλιο (ενδεικτική η ημ/νια).

Επίσκεψη στο Νιρβάνα after work αργά το απόγευμα και μόνη διαθέσιμη η Βικτώρια, όμορφη η κοπέλα τέτοια ώρα τέτοια λόγια λέω κι εγώ και πάμε!
Μπαίνω στο δωμάτιο σιωπή η κοπέλα τίποτα, λέω που θα πάει θα μιλήσει!!!
Κάνω εγώ την πρώτη κίνηση της λέω πρόγραμμα κλπ δίνω τα λεφτά μπαίνω ντουζ και περιμένω, ενώ σκέφτομαι ήδη ότι τον ήπιαμε!

Έρχεται η κοπέλα μισογδύνεται και στέκεται μπρόστα μου προσοχή σκοπός κανονικός! Τελοσπάντων λέω πάμε τώρα σιγά σιγά και ότι γίνει.
Η κοπέλα πρωτοβουλία μηδέν αλλά δεκτική σε όλα, ενώ έμοιαζε όρθιο ξύλο. Όσο πέρναγε η ώρα έστρωνε η κατάσταση!
Στοματικό ακαπ αρκετά τίμιο, δέχεται περιποίηση με όλα και πεντακάθαρη πάντα (όπως όλες οι κοπέλες στο μαγαζί που έχω συναντήσει).
Στον αγώνα παίρνει την πρώτη πρωτοβουλία λέει θα καβαλήσει σε πολύ καλά αγγλικά κιόλας, λέω μπράβο δεν είναι μουγγή!
Cowgirl αρκετά καλό έως πολύ καλό με ένταση με δεν διστάζει να το πάρει όλο και με το ελάχιστο τζελ. Η αίσθηση πάρα πολύ καλή μιας και η κοπέλα είναι στενούλα. Αλλάζουμε σε reverse και λίγο ιεραποστολικό και έρχεται η κατάθεση. Γενικά κράτησε ώρα η φάση μέχρι να πάρει μπρος η κοπέλα αλλά δε με πείραξε ιδιαίτερα. Μπανάκι και επιστροφή για μασάζ ή ότι άλλο κάτσει.
Μασαζάκι αδιάφορο θέλει δουλίτσα και γενικά η φάση πήγε προς το χαμούρεμα πιο πολύ και κουβεντούλα.

Η κοπέλα ήταν πολύ πολύ καινούργια από ότι κατάλαβα και αρκετά αγχωμένη έως και εκτός από τα νερά της, οπότε δικαιλογείται το αρχικό μούδιασμα. Όταν χαλάρωσε ήταν αρκετά καλή στο σεξάκι και χαμογελαστή. Οι πρώτες μέρες στη δουλειά για όλους είναι δύσκολες!

Εμφανισιακά έχει όμορφο γλυκό πρόσωπο ωραίο στήθος φυσικό όχι κάτι πολύ μεγάλο αλλά ρώγες που καυλώνουν φουλ, και πολύ σέξυ σώμα γενικότερα. Θα ήθελα να την ξαναδώ και πιστεύω ότι θα είναι πολύ-πολύ καλύτερη! (αν και το προσπάθησα τελευταία αλλά ήτανε σε πρόγραμμα μαλλόν έχει πάρει μπρος για τα καλά).

2ος γύρος δεν παίχτηκε αν και με ξανακαύλωσε, αλλά με το χρόνο δεν μπορείς να τα βάλεις!

Καλές συναντήσεις σε όλους!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
anepidektos_mathisews
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
153
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rokko28, giorgiodelafuentes2, Akamatos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2023
Επιβεβαιώνω τον συνάδελφο για Βικτώρια. Την ίδια εποχή περίπου πήγα και εγώ. Όμορφη και ευγενική κοπέλα. Αν βελτιώσει λίγο το μασάζ της θα είναι άπαικτη.
26 Σεπτεμβρίου, 2023
Κάπου μέσα στον Ιούνιο την είχα επισκεφτεί, στο έταιρο κατάστημα του Πειραιά. Επιβεβαιώνω ότι ήταν μαγκωμένη στην αρχή. Στην περίπτωσή μου βοήθησε το ότι ξέρω λίγα ισπανικά και κάπως συνεννοηθήκαμε αλλά ένιωσε και εκείνη πιο άνετα.

Τώρα που μου το θύμησες θα ανεβάσω κριτική
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2