Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323439
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Και θα εξηγήσω τι εννοώ .Σε αναζήτηση ενός νέου στάνταρ έπεσε το μάτι μου στις αξιολογήσεις της Τανιας.παιρνω τηλέφωνο κανονίζω άμεσα για ραντεβού μιας ώρας.
Μπαίνω δωμάτιο έρχεται το κορίτσι.Εμενα παιδιά μου άρεσε πολύ εμφανισιακά και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπανάκι.μετα το ντους(το οποίο βρισκόταν σε άλλο δωμάτιο) έρχεται η κοπέλα και ξεκινάει ένα ωραίο αλλά πολύ σύντομο μασάζ που κράτησε περίπου 10-12 λεπτά.Μετα άρχισε το καλό όπου μετά από μερικά πολύ αισθησιακά χαιδεματα ξεκινά ένα anal rimming που προσωπικά δεν μου το έχει κάνει καμμία άλλη.Καυλωσα προφανώς αμέσως,μου λέει να γυρίσω και μου κάνει ένα στοματικό από άλλο πλανήτη.Δεν άργησα πολύ να καταθέσω στο στόμα της.Χαιρετιομαστε μου λέει αν θέλω να ξανακάνω ντους και της δίνω τα χρήματα. Εκεί είναι που σκαλωνω.Ειχε περάσει ακριβώς μισή ώρα από την ώρα που ξεκινήσαμε ενώ εγώ είχα κανονίσει για μια ώρα.Ερχεται η κοπέλα να μου δώσει ρέστα και βλέπω ότι με είχαν χρεώσει όντως για μισή ώρα.Τωρα δεν ξέρω αν είναι πολιτική του μαγαζιού να κάνει μόνο μισάωρα ραντεβού ή αν μπερδεύτηκαμε στη συνεννόηση έξου και το ίσως στο αν θα ξανασυναντουσα την κοπέλα.Δεν έχει να κάνει με.την τανια αλλά με το μαγαζί.Εγω προσωπικά θέλω ραντεβού τουλάχιστον μιας ώρας για να το απολαύσω,το μισάωρο μου φαίνεται αρκετά βιαστικό.Τωρα αν το μαγαζί το ίδιο έχει πολιτική τύπου στούντιο όπου πας για μισή ώρα και φεύγεις,δεν είναι του γούστου μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYPHOON, tarifas pirea, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2023
Γιατι πληρωσες στο μισαωρο ενω υποτιθεται δεν ειχε τελειωσει το ραντεβου και
γιατι πολυ απλα δεν την ειπες οτι θελεις μια ωρα προγραμμα?
review reaction 1 Vuzolagnos9
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1