Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215346
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαυρομάλα κοντούλα μέ πρόστυχο βλέμμα. Μού ερχεται στο δωματιο σέ τόπλες. Τήν φιλάω στό στόμα και της χαϊδεύω το βυζί. Της κάνω γλυφωμούνι'και βογκάει. Τις βάζω δύο δάχτυλα στό κώλο και γουστάρει. Μου κάνει πίπα ακάποτη μέ σάλιο και φτυσίματα. Καβλώνω σηκώνομαι βάζω τα πόδια της στούς ωμους μου καί τήν παίρνω από τό κώλο. Μιλάει πρόστυχα, ξέσκισε μου τόν κώλο αλήτη μου ειμαι η πουτάνα σου λέει. Πιάνω καί βυζιά καί'δίνω και γλωσόφιλα. Οταν ηρθε η ωρα τόν βγάζω και τα φλόκια τήν πιάνουν στό πρόσωπο και τα βυζιά. Γυρνάει τήν γλωσσα δεξιά και αριστερά να μαζεύσει τα χύσια μου και εγώ φιλάω τό σπέρμα μου στά χείλη της. Ανάβει τσιγάρο και μου πετάει τον καπνό στό πρόσωπο. Εγώ τής χαίδεύω το μουνι. Χαιρετούρες αγγαλιές καί φιλιά
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 xagnostos2006, ΦΑΚΙΡΗΣ, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2023
τύπε είσαι μύστης, ζόρικο game έκανες Ναι!
16 Σεπτεμβρίου, 2023
Φίλε μου λυπάμαι αλλά τα Ελληνικά της Σοφίας δεν βοηθούν στο να σου πει το ξέσκισε μου τον κωλο ΑΛΗΤΗ μου είμαι η πουτανα σου και φυσικα όχι να την πάρεις και από τον κωλο με 50 ευρώ.
Κάτι σου είπαν από Σοφία η κάτι διάβασες και έπιασες τα μισά .
review reaction 1 Διανοούμενος, Kavouras13, professor x και 2 άλλα μέλη
16 Σεπτεμβρίου, 2023
Επίσης διάβασα μια κριτική σου για μια Ρέα στο lelas massage και συνάδελφοι σε κραξαν στα σχόλια για ανακρίβειες.Μαλλον είσαι αναξιοπιστος.
review reaction 1 Johnstef
16 Σεπτεμβρίου, 2023
Υπαρχει τετοια πόρνη που τα κανει αυτα και δεν εχει πηξει στη λαοθαλασσα το μαγαζι;
Καταλάβαμε...
review reaction 3 review reaction 1 Ωρίων, Johnstef
16 Σεπτεμβρίου, 2023
ακριβώς τα ίδια έγραψε ο παίχτης και για άλλη κοπέλα σε άλλο μαγαζί. Κάνε και καμιά παραλλαγή ρε μεγάλε Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 baroc
26 Δεκεμβρίου, 2023
Λοιπόν φίλε επειδή την Σοφία την έχω πάρει πάνω από 5-6 φορές .. τα ελληνικά της δεν είναι τέτοια για να σου κάνει όλο αυτόν τον διάλογο...

Ναι δίνει κωλο με +20 ευρώ ... Ευγενικη κοπέλα...όλα τα άλλα με τσιγάρα και καπνούς και δράκους είναι απλά αρλουμπες
31 Δεκεμβρίου, 2023
Ειχα περασει πριν 2 χρονια μαζι της..μετα τη ληξη της καραντινας..τοτε φουλ περιπιητικη..πολυ σεξυ κι εκδηλωτικη..τις εδωσα κι εξτρα στο τελος να την ευχαριστησω..για οσους γουσταρουν pse ειναι ο,τι πρεπει, ελληνικα μιλουσε καλα παντως
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7