Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445353
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πρόσφατη μου επίσκεψη έγινε απόγευμα περασμένης εβδομάδας
Η παρουσία της Στέλλας στο σαλόνι άκρως ενδιαφέρουσα με οδήγησε να δώσω χωρίς σκέψη το αντίτιμο για μεγάλο πρόγραμμα. Είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα από την Ρωσία προσεγμένη με πολύ σέξυ attitude και ωραίο αδύνατο σώμα.
Ωραίο περπάτημα και στάση σώματος κάτι που πάντα προσέχω στις γυναίκες.ρπισηε όμορφα χέρια και πέλματα.
Το πρώτο μισάωρο πέρασε με ωραίο χαλαρωτικό μασάζ και κουβέντα. Μιλα πολύ καλά ελληνικα. Στην συνέχεια επικεντρώθηκε στο μασάζ και στις μαλαξειε πέους και αρχιδιων με αργό και μσεστρικο τρόπο . Η ανύψωση ήταν εκρηκτική και αργά ξεκίνησε και το στοματικό σε όλη της περιοχή. Αργό με σάλιο ενώ όταν δεν εγλυφε τις μπάλες τουε έκανε μαλαξεις ενώ ταυτόχρονα εγλυφε το πέος. Έμπειρη και δυνατή στο στοματικό. Αλλάξαμε θέση και ξεκίνησα εγώ να γλύφω το μουνσκι και ηε που είναι εντελώς ξυρισμένο ενώ αυτή πιανωντας μου το κεφάλι έδειχνε να το απολαμβάνει.
Της είπα να έρθει από πάνω κάτι που έκανε πολύ ωραία και εκεί είχαμε και ανταλλαγή φιλιών με γλώσσα καθώς είχε γύρει επάνω μου
Στη συνέχεια στα ,4 με θέα τον φοβερό κωλο της και την υπέροχη κωλοβσλβιδα της . Εκεί είχαμε και το τέλος. Προς τιμήν της με σκούπισε σχολαστικά και μου πρότεινε να με κάνει και μπάνιο στο τέλος.
Πολύ καλό πακέτο υπηρεσιών και περιποίησης. Στο τέλος το μαγαζί μέσω της υπηρεσίας προσέφερε και αναψυκτικο προς αναπλήρωση των χαμένων υγρών
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
635
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweety72, giorgiodelafuentes2, xagnostos2006 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Eίσαι σίγουρος ότι η Στέλλα είναι Ρωσσίδα & όχι Ελληνίδα;; Εμένα μου είχε συστηθεί ως Σαλονικιά παλιότερα...
03 Οκτωβρίου, 2023
100 τοις εκατό Ελληνίδα από Θεσσαλονίκη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2